Krbové vložky s výměníkem

Krbové vložky s výměníkem nejsou pouhým designovým doplňkem interiéru. Díky jejich praktické funkci topení a současnému ohřívání teplé vody jsou vydatným a úsporným energetickým zdrojem. Pro vytopení více místností dokážou krby s výměníkem vyprodukovat dostatek tepla, a tak můžou být hlavním zdrojem tepla domu nebo bytu.

Krbové vložky s výměníkem se hodí do všech interiérů

Před pořízením konkrétní krbové vložky s výměníkem do nového bytu je třeba si zjistit technologické parametry pro kouřovod, stejně jako ideální místo k zabudování krbu s dostatečným prostorem. Průměry kouřovodů jsou uvedeny u každého nabízeného produktu. Před výstavbou nebo rekonstrukcí úplně nového domu, kde se do budoucna počítá s krbovými kamny s výměníkem, je třeba v plánování tento zdroj tepla zohlednit. Protože se do kamen s krbovou vložkou s výměníkem přikládají polena o různých délkách, musejí se majitelé logicky připravit na dostatečnou zásobu suchého, tvrdého dřeva. Ovšem spotřeba otopu u moderních krbů je daleko úspornější než u starších typů kamen, nebo dřívějších krbů bez vložek. Výkony prodávaných krbů s výměníkem jsou až 15kW.

Šetrný a úsporný zdroj tepla

Krbová kamna s výměníkem byla vyrobena tak, aby splňovala evropské normy s dodržením zákona o ovzduší ČR. Ekologická zátěž je díky používanému dřevěnému otopu a systému vedení spalin nulová. Slouží k tomu také šamotová spalovací komora, jež je součástí krbu. Výměníky na vodu jsou vybaveny čistícím otvorem pro komfortní čištění. Na výběr jsou výměníky s rozdílnými objemy, zájemci o krbové vložky s výměníkem si můžou zvolit například výměník s objemem čtyřicet sedm, jedenapadesát litrů, nebo 61 litrů. Zakomponované vychlazovací smyčky slouží k udržování optimální teploty vody.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz