Kouzelná Almara vyčaruje úsměv na tváři?

Kouzelná Almara vyčaruje úsměv na tváři?

 

Tomáš Čupr ve spolupráci se společnostmi Miton a Enern vymyslel po Slevomatu další báječnou věc. Kouzelná Almara vám nejenom vyčaruje volný čas, ale i naprosté nadšení ve tváři. Kouzelná Almara se spustila v pilotu 5. dubna 2013 a už dnes má svých 15 zástupců po Praze většinou v obchodních centrech a hlavních nádražích. S Kouzelnou Almarou zatím spolupracují 4 e-shopy, ale další se přidají co nevidět. Budete si moc vyzvedávat zboží z oblíbených e-shopů, jako je Slevomat, ZOOT.cz, nebo Vykupto.

kouzelna-almara

 A jak vlastně Kouzelná Almara funguje?

Kouzelná Almara je nový způsob doručování balíků. Jednoduše si vyberete zboží v oblíbeném e-shopu, který s Kouzelnou Almarou spolupracuje, uskutečníte kroky potřebné k ukončení objednávky a pak už jen čekáte na signál, že máte zboží připraveno k vyzvednutí  ve vámi vybrané Kouzelné Almaře.

Tip redakce:  Věděli jste, že deprese způsobuje osteoporózu?

Samotné vyzvednutí balíčku je dávka adrenalinu, ale i nadšení. V SMS oznamující připravení zásilky vám budou přiděleny 2 pin kódy, které za sebou zadáte na dotykové obrazovce Kouzelné Almary, přístroj si vyžádá vložení kreditní karty a zadání PINU, po schválení se vám otevřou některé z kouzelných dvířek, kde na vás čeká váš příděl radosti, který si odeberete s naprostým nadšením, jak jste to napoprvé krásně zvládli.

Kouzelná Almara vyžaduje pouze platbu kartou, ale za ten zážitek to stojí.

TIP redakce:

švestkychaty-na-prenajom-rajnohaModerní osvětlení interiéru

Léčivá síla švestek     Dovolená na Slovensku   Moderní osvětlení

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz