Konference „Rozdíl je v Leadershipu“ pomůže vám i vašim zaměstnancům se efektivně vzdělávat!

logompSpolečnost Motiv P poskytuje řadu vzdělávacích programů jak pro firmy, tak pro jednotlivce, kteří se rádi učí novým věcem, chtějí si rozšířit své pracovní obzory, či se vzdělávat zejména proto, aby si udrželi svá dosavadní pracovní místa, nebo naopak uspěli na poli bussinesu.

 Konference Rozdíl je v leadershipu

konference

Dne 11. Června 2015 se můžete těšit na velmi inspirující a motivující konferenci, kterou povedou jen zkušení kouči. Co se na konferenci dozvíte? Zejména se dozvíte, jak by měl dobrý leader pracovat a přemýšlet, aby výkon byl výkon jeho i jeho týmu co nejefektivnější.

Ve sportu se mluví o rozdílovém hráči, který v souboji vyrovnaných týmů posouvá k vítězství. Je to podobné i v businessu? Dokáže být jeden charismatický člověk rozdílovým leadershipem? Ty nejlepší rady dostanete od leaderů, kteří bravurně zvládly trojroli leadera, tím máme na mysli roli stavitele chrámu, roli bojovníka i roli sadaře.

Assesment centrum

kognitivne_behaviorani_pristup

Školení je určeno výhradně pro firmy z důvodu efektivního výběru z většího počtu uchazečů. Pro obsazovanou pozici je důležité vybrat vhodného kandidáta. Pro jeho správnou volbu se využívá metod psychodiagnostiky, kde se odhaduje chování účastníka tak, aby byl co nejvhodnější pro požadovanou pracovní pozici.

 

Behaviorální rozhovor

Chcete při pohovoru vybrat vhodného kandidáta a rádi byste odhalily jeho pravé pracovní dovednosti a zkušenosti dříve, než nastoupí do pracovního procesu k vám do firmy? Pokud nechcete ztrácet čas s kandidátem, který se vám při přijímacím pohovoru sebestylizoval do jiných, než pravdivých formátů a až ve zkušební době jste zjistili, že tato volba nebyla správná, navštivte seminář behaviorálního rozhovoru, kde vás zkušení lektoři naučí, jak správně klást dotazy tak, aby příště vaše volba byla ta správná!

.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz