Klidné a elegantní ubytování v Praze? Zkuste to v Karlíně

Do Prahy denně míří spousty lidí z ČR i ze zahraničí. Většina z nich sem putuje za obchodními záležitostmi nebo za poznáním, a to obvykle zabere více času než jeden den. Pak vyvstává otázka, kde se na těch pár nocí strávených v hlavním městě ubytovat. Hotelů je spousta, ale jak vybrat ten nejlepší, kde si užijete klid, pohodu a velkorysé služby?

Vaše představy bohatě naplní čtyřhvězdičkový boutique hotel v Praze, který nabízí diskrétní, elegantní a klidné ubytování v příznivé lokalitě. Proč strávit své noci v hlavním městě zrovna tam?

Vynikající výchozí bod pro váš program

Najít si hotel v Praze 8 – Karlíně je rozumné. Budete jen dvě stanice metrem od centra Prahy a kousek od všech hlavních pražských památek. Pěšky dojdete i na Staroměstské náměstí. Kdybyste chtěli pomoct s programem či s dopravou na místo, kam se musíte dostat, poradí vám na hotelové recepci, která je v provozu 24 hodin denně. Rádi vám zajistí i vstupenky, zarezervují restauraci či objednají taxi.

Tip redakce:  Do Chorvatska autem

Nekonečná zábava v hotelu

V blízkém okolí je několik příjemných podniků, kde byste mohli strávit hezký večer. Je ale dost možné, že raději zůstanete v hotelu. I tam je totiž co dělat. Většinu zákazníků zaujme zejména wellness centrum zahrnující saunu, místnost s vonnou párou a relaxační místnost. Můžete si sem zajít také na manikúru a pedikúru.

Kdo by toužil se po pracovním dni protáhnout, může navštívit hotelové fitness studio. A ti, co si naopak rádi odpočinou, ocení spíš Lobby bar s nabídkou míchaných nápojů, středomořských vín a dalšího dobrého alkoholu.

Navržen nejen pro business klienty

Hotel v Karlíně je jako dělaný pro business klientelu a její potřeby, avšak potěšení zde najdou i ostatní hoteloví hosté. Mají tady celkem 196 pokojů a apartmá, všechny se vyznačují moderní elegancí a bohatou výbavou. Dostupné jsou dokonce bezbariérové pokoje. Hotel je vhodný opravdu pro všechny

Tip redakce:  Zabookujte si dovolenou s předstihem a slevou

3 Komentáře od “Klidné a elegantní ubytování v Praze? Zkuste to v Karlíně”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz