Keramické dřezy

Keramické dřezy si i přes svou vysokou cenu našly cestu k českým zákazníkům. Nejen na ně, ale také na vybavení kuchyní z jiných materiálů včetně jejich doplňků, se zaměřuje eshop www.trendo.cz. Obchod rovněž disponuje vlastní prodejnou na adrese Bohdanečská 192, Pardubice – Trnová. Otevřeno zde mají v pracovní dny od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Pro podnikatele a živnostníky jsou připraveny v Trendu velkoobchodní nabídky.

Nabídka keramických dřezů

Keramické dřezy jsou obzvláště vhodné do stylových kuchyní. Jejich sortiment čítá mnoho barevných variací. Nejčastěji  se setkáme s bílým odstínem s lesklou glazurou. Najdeme ale rovněž výrobky v mnoha matných barevných provedeních. Protože je keramika snadno tvarovatelná, můžeme si vybrat s řady tvarů. Dřezy z ní vyrobené jsou odolné vůči vysokým teplotám či chemikáliím a netečné k různým pachům. Jen tak lehce se neodřou a vydrží také nárazy. Snadno se čistí, takže si i po dlouhé době udržují nový vzhled. Na trhu jsou kulaté, čtvercové i obdélníkové tvary, vyskytující se také v provedení s vaničkou. Některé z nich jsou vhodné také pro spodní montáž. Keramické dřezy jsou dodávány v několika velikostech. Koupit si tak můžeme malé jednodřezy i prostornější dvojdřezy.

keramicke-drezy

Prodej keramických dřezů

Pestrý sortiment keramických dřezů najdeme v internetových obchodech. Ne však každý je přehledný a obsahuje široký výběr. Velmi snadnou orientaci ve výrobcích najdeme na webu www.trendo.cz. Zde nás také mile překvapí nízké ceny v porovnání s vysokou kvalitou nabízeného sortimentu kuchyňského vybavení. Využít můžeme poradnu, kde najdeme odpovědi na nejčastější dotazy nebo se přímo obrátit na firmu telefonicky na číslo 731 979 570 nebo elektronickou poštou na mailovou adresu info@trendo.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz