Když izolace, tak Maxira

Ať už stavíte nový dům, rekonstruujete starý nebo si třeba upravujete dosud nevyužívanou půdu na byt svých snů, určitě budete potřebovat kvalitní izolační materiály. Komplexní nabídku izolačních materiálů pro všechny typy stavebních prací najdete na například webu www.izolace-maxira.cz. Jednotlivé produkty jsou zde seřazeny přehledně do kategorií podle typu využití a web funguje zároveň i jako e-shop, takže si je můžete rovnou objednat.   V nabídce jsou izolační výrobky vlastní značky Maxira a dalších renomovaných výrobců: Dakea, Isover, K-Flex, Rockwool a Rotaflex.

izolace

Izolační materiály

V mnoha objektech se stavebníci potýkají hlavně s nežádoucím průnikem nežádoucí vlhkosti. Proto je potřeba do nich nainstalovat účinné hydroizolace, což mohou být například difúzní fólie, které můžete použít například jako hydroizolační střešní folie, speciální geotextelie nebo penetrační nátěry.

Střecha bývá problém hlavně u starších objektů. Pokud není použita kvalitní chladové izolace bývá třeba v půdních bytech v létě nesnesitelné vedro a v zimě naopak velmi chladno. Pokud není použita vhodná stavební tepelné izolace,tvoří se v takových objektech také tepelné mosty a díky kondenzaci vzdušné vlhkosti mohou vznikat i plísně. Maxira nabízí i vhodné , střešní fólie, střešní doplňky a také fólie pod střešní tašky.

Stavební tepelné izolace pro váš dům

V technickém zázemí je zase nutné kvalitně odizolovat inženýrské sítě jako klimatizace, topení či vzduchotechniku. Na to se používá chladové izolace, tedy speciálně vyvinuté výrobky používané jako izolace potrubí nebo izolace trubek. S tím, jak stoupá popularita kvalitních podlahových krytin, někdy i v kombinaci s podlahovým topením, nesmí se zapomínat ani na izolace plovoucích podlah.

Na www.izolace-maxira.cz najdete i další stavební prvky jako jsou například střešní okna, střešní krytiny nebo hutní materiály.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

iZprávy.com

 

Zprávy-Novinky.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz