Kdo nabízí nebankovní půjčky pro problémové klienty?

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete půjčit peníze? Měli jste v minulosti byť jen malý problém se splácením půjčky a dostali jste se tak do registru dlužníků? Pro banky se automaticky stáváte nespolehlivým klientem a jedinou cestou k penězům jsou nebankovní půjčky. V následujících řádcích se podíváme na nebankovní půjčky pro problémové klienty.

hypotéka

V nebankovní sféře působí spousta poskytovatelů nebankovních půjček, přičemž velké popularitě se těší Karlova půjčka dostupná ve dvou variantách. Jestliže potřebujete menší obnos peněz před výplatou, vystačíte si s půjčkou do 4 500 Kč. Pakliže potřebujete více finančních prostředků, můžete využít půjčky do 170 000 Kč. Jednotlivé varianty půjčky se liší svými vlastnostmi.

Půjčka do 4 500 Kč

Jestliže máte nedostatek peněz před výplatou, vystačíte si s půjčkou do 4 500 Kč. V rámci tohoto úvěrového produktu si můžete půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, doba splatnosti se pohybuje od 1 dne do 30 dní. V závislosti na zvolené výšce půjčky a na době splatnosti se odvíjí úroková sazba, respektive poplatek za půjčku. Čím je půjčka vyšší a čím je doba splatnosti delší, tím je vyšší také poplatek, který za půjčku zaplatíte.

Banky zamítají žádosti o půjčku klientům, jež nemají dostatečný příjem. Kdežto půjčka před výplatou nevyžaduje doložení potvrzení o trvalém příjmu. Půjčka je tak dostupná i ženám na mateřské dovolené, nezaměstnaným či důchodcům.

Půjčka do 170 000 Kč

Pakliže vám půjčka před výplatou nevyhovuje, můžete sáhnout po půjčce do 170 000 Kč. Jedná se o férovou půjčku s velmi výhodnými podmínkami splácení. Těšit se můžete na transparentní smlouvu, ve které nejsou žádné právní kličky. Jakmile vám bude půjčka bez registru schválena, můžete mít peníze k dispozici do pěti minut od podpisu smlouvy. Půjčené peníze můžete využít prakticky na cokoliv, neboť se jedná o neúčelovou půjčku. Nemusíte shánět zbytečné doklady a papíry.

Jak si požádat o půjčku?

Nemusíte nikam chodit, abyste o půjčku požádali. Žádná kamenná pobočka, žádná osobní schůzka. O malou i velkou půjčku si můžete požádat prostřednictvím internetu. Na webové stránce vyplníte nezávaznou žádost s náležitými údaji. Poté ji odešlete ke zpracování a následně se vám ozve operátor, který s vámi probere detaily půjčky. Potom jsou peníze vaše a můžete je mít k dispozici do pěti minut od podpisu úvěrové smlouvy.

V současné době jsou půjčky bez registru velmi žádané, protože do registru dlužníků se může člověk dostat i malým nedopatřením, například zpožděním splátky kvůli zadání špatného variabilního symbolu. Nebankovní hotovostní půjčky jsou navíc dostupné mnohem širší veřejnosti než bankovní půjčky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz