Kdo nabízí nebankovní půjčky pro problémové klienty?

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete půjčit peníze? Měli jste v minulosti byť jen malý problém se splácením půjčky a dostali jste se tak do registru dlužníků? Pro banky se automaticky stáváte nespolehlivým klientem a jedinou cestou k penězům jsou nebankovní půjčky. V následujících řádcích se podíváme na nebankovní půjčky pro problémové klienty.

hypotéka

V nebankovní sféře působí spousta poskytovatelů nebankovních půjček, přičemž velké popularitě se těší Karlova půjčka dostupná ve dvou variantách. Jestliže potřebujete menší obnos peněz před výplatou, vystačíte si s půjčkou do 4 500 Kč. Pakliže potřebujete více finančních prostředků, můžete využít půjčky do 170 000 Kč. Jednotlivé varianty půjčky se liší svými vlastnostmi.

Půjčka do 4 500 Kč

Jestliže máte nedostatek peněz před výplatou, vystačíte si s půjčkou do 4 500 Kč. V rámci tohoto úvěrového produktu si můžete půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, doba splatnosti se pohybuje od 1 dne do 30 dní. V závislosti na zvolené výšce půjčky a na době splatnosti se odvíjí úroková sazba, respektive poplatek za půjčku. Čím je půjčka vyšší a čím je doba splatnosti delší, tím je vyšší také poplatek, který za půjčku zaplatíte.

Banky zamítají žádosti o půjčku klientům, jež nemají dostatečný příjem. Kdežto půjčka před výplatou nevyžaduje doložení potvrzení o trvalém příjmu. Půjčka je tak dostupná i ženám na mateřské dovolené, nezaměstnaným či důchodcům.

Půjčka do 170 000 Kč

Pakliže vám půjčka před výplatou nevyhovuje, můžete sáhnout po půjčce do 170 000 Kč. Jedná se o férovou půjčku s velmi výhodnými podmínkami splácení. Těšit se můžete na transparentní smlouvu, ve které nejsou žádné právní kličky. Jakmile vám bude půjčka bez registru schválena, můžete mít peníze k dispozici do pěti minut od podpisu smlouvy. Půjčené peníze můžete využít prakticky na cokoliv, neboť se jedná o neúčelovou půjčku. Nemusíte shánět zbytečné doklady a papíry.

Jak si požádat o půjčku?

Nemusíte nikam chodit, abyste o půjčku požádali. Žádná kamenná pobočka, žádná osobní schůzka. O malou i velkou půjčku si můžete požádat prostřednictvím internetu. Na webové stránce vyplníte nezávaznou žádost s náležitými údaji. Poté ji odešlete ke zpracování a následně se vám ozve operátor, který s vámi probere detaily půjčky. Potom jsou peníze vaše a můžete je mít k dispozici do pěti minut od podpisu úvěrové smlouvy.

V současné době jsou půjčky bez registru velmi žádané, protože do registru dlužníků se může člověk dostat i malým nedopatřením, například zpožděním splátky kvůli zadání špatného variabilního symbolu. Nebankovní hotovostní půjčky jsou navíc dostupné mnohem širší veřejnosti než bankovní půjčky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz