Kde vám dají do pořádku poškozené alu disky?

Ochrannou a zároveň stylovou součástí kol aut a motorek jsou alu disky. Vzhledem ke své lehké konstrukci jsou sice praktické, ale poměrně náchylné k poškození, takže riziko toho, že nebudou stále vypadat jako nové, je značně vysoké. I když jste hodně opatrní, různým promáčklinám nebo škrábancům se zkrátka nevyhnete. Pokud se nechcete smířit, že jezdíte s takovými disky, nebo už jejich poškození vyloženě volá po opravě i z funkčních důvodů, je třeba se poohlédnout po tom, kde opravy disků nabízejí a dají vám je do pořádku.

Oprava dosky

Opravy disků

Spolehněte se na Pneuservis Icarauto

Není nutno kupovat hned nové disky, protože existují firmy, které se na opravy disků specializují. Sehnat ale někoho, kdo pracuje rychle, spolehlivě a ještě za přijatelnou cenu, není nic snadného. Máme pro vás tip ne pneuservis, kde kromě jiných prací provádějí právě i opravy disků aut a motorek. Je jím Icarauto.cz. A důvodů, proč jejich služby využít, je hned několik.

Opravy disků

Opravy disků

Speciální stroj pro opravy disků

Pneuservis Icarauto.cz začal provádět opravy disků motorek i automobilů v roce 2003, jelikož poptávka po této službě narůstala. Bylo potřeba se řádně na tuto práci vybavit, nejde totiž dělat jen tak „na koleni“. Proto firma pořídila unikátní stroj, který je číslicově řízený a pro opravy zdeformovaných plechových disků přímo určený.

Každý disk lze opravit

Firma uvádí, že je možno opravit jakkoliv poškozený plechový disk. Rozsah práce i ceny je vždy individuální, nelze říct, kolik bude právě oprava těch vašich disků stát, ale nejde o žádné nerozumné částky. Všechny dílčí práce se provádějí pod jednou střechou, což je obrovská výhoda. Rozhodně se nemusíte bát, že by šlo o sběrnu zakázek, a pracemi by byl pověřen někdo jiný, jak se u mnoha servisů stává.

Kontakt

Ing. Ivan Křížek – ICAR

Areál IKEM, budova S1,

Vídeňská 1958, Praha 4, 140 21

Tel: 608 236 437

E-mail: info@icarauto.cz

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz