Kam za prodejem obrazů? Do pražské Galerie Kodl

Kde probíhá prodej obrazů? Třeba v galerii Kodl. Využijte některé z aukcí a zajděte se podívat, jak taková dražba vlastně vypadá a jaká je při ní atmosféra. Uvidíte, že vás to nadchne. Kromě aukce můžete využít i prodejní výstavu.

kodl

Prodej obrazů

Prodej obrazů vysoké hodnoty i těch od neznámých autorů

V Galerii Praha se můžete těšit na prodej obrazů velmi vysoké hodnoty, ale i na ty, které vás nebudou stát mnoho peněz. Některá díla pocházejí od neznámých autorů a krásně ozdobí vaše bydlení. Je ale možné, že za několik let budou mít mnohem vyšší cenu!

Prodej obrazů formou aukce

Uvidíte, že když se osmělíte a zúčastníte prodeje obrazů, nebudete litovat. Na takové aukci stačí být i jako divák, stojí to za to. Pokud chcete díla dražit, vyzvedněte si své dražební číslo za zálohu a můžete jít na to. Určitě je ale lepší znát průběh aukce nejprve jen z pohledu diváka, abyste věděli, co a jak.

Díla za zlomek jejich ceny

Kromě drahých a známých děl je možné ve výstavní galerii získat pěkné obrazy za zlomek jejich ceny. Taková díla v obchodech s nábytkem a dekoracemi určitě neseženete a nádherně vám ozdobí interiér. A možná budou i velmi výhodnou investicí, to se dozvíte až za pár let. Každopádně prodej obrazů zažívá u nás vzestup a je to zajímavá možnost uložení volných finančních prostředků.

Postup prodeje obrazů může být různý

Máte na půdě nějaké staré obrazy? Je možné, že jde o poklady. To se ale nedozvíte, pokud nevyužijete odborný odhad jejich hodnoty. Pak je můžete nabídnout třeba v aukci. Prodeji obrazů může předcházet jejich zrestaurování, obraz bude zase krásný a je dobré opatřit jej i slušivým rámem. Někdy se naopak vyplatí obraz prodat ve stávajícím stavu, aby si jej kupující zrestauroval na své náklady. O vhodném postupu prodeje obrazů se poraďte v Galerii Kodl.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz