Kam za nejlepším fotbalem? Nechte si poradit!

Patříte mezi fotbalové fanoušky? Pokud ano, neměli byste jednotlivá utkání sledovat jenom v televizi. Je třeba, abyste vyrazili i na zápas. A kam konkrétně? Dáme vám několik tipů, kam se lze navíc pohodlně dostat:

  • Automobilem
  • Autobusem nebo vlakem
  • Letadlem

Zamiřte do Velké Británie

První tip se týká právě této země. A to přesně hlavního města, jelikož zde můžete obdivovat známý klub, který patří mezi to nejlepší z celé Evropy. A to v posledních letech pravidelně potvrzuje. Stačí si pořídit lístky na Arsenal Londýn a následně vyrazit podívat se na klub, jehož historie sahá až do roku 1886. Fanoušci vědí, že se klubu přezdívá The Gunners a že své zápasy hraje na stadionu Emirates, kam se vejde více než 60 000 fotbalových fanoušků.

Co takhle do Německa?

Je pro vás Velká Británie zemí, která je poměrně vzdálená? Pokud ano, můžete za fotbalem vyrazit třeba i k našim západním sousedům. Tedy do Německa. A jaký tým zde můžete vidět? My doporučíme ten s přezdívkou Bavoři. Už tušíte? Ano, popisujeme váš zájezd na Bayern Mnichov. Tedy na tým, který byl založený v roce 1900 a jehož domovským místem je Allianz Arena. Když se zaplní, znamená to úžasnou atmosféru, kterou dokáže vytvořit více než 71 000 návštěvníků.

Do Itálie nejenom k moři

Co je pro letošní léto hitem v souvislosti s dovolenou? Rozhodně Itálie. I tu vám doporučujeme. Ale nikoliv kvůli plážím, ale pochopitelně i kvůli fotbalu. Právě v této zemi najdete slavný AC Milán, jehož historie sahá až do roku 1899. Unikátem je také stadion San Siro, kde se zápasy hrají. Na ten se vejde celých 80 000 diváků. Když k tomu přidáme italský temperament, je o dokonalou atmosféru zcela určitě postaráno. Jak v tomto případě, tak i v případě výše zmíněných klubů máte jistotu, že si lze vybrat z celé řady soupeřů, v rámci různých lig, stejně jako třeba i v rámci různých turnajů.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz