JUDr. Zdeněk Koschin – advokát s tradicí

Určitá poslání, případně povolání, se v mnoha rodinách dědí z generace na generaci. V některých případech se více méně počítá s tím, že i nástupce půjde v zajetých kolejích rodinné firmy nebo třeba profese, na kterou jsou všichni kolem náležitě hrdí. Vezměte si například advokátní práce. Pro jejich kvalitní vykonávání si musí každý osvojit spoustu vědomostí a hodí se i zkušenosti. Kde jinde lze nabrat lepší předpoklady a získat nejlepší možnosti k dobře odvedené práci, než právě v rodině?

koschin

Advokát JUDr. Zdeněk Koschin je typickým příkladem. V současné době zajišťuje kompletní servis pro podnikatele v oblasti nejen právních služeb, ale i daňových a účetních záležitostí. Nabízí rovněž zpracování mzdové a personální agendy.

Modrá krev JUDr. Koschina

Advokát JUDr. Zdeněk Koschin v sobě nese modrou krev. Jeho povolání není v rodině ničím výjimečným. Již jeho prapraděd Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl prezidentem obchodního soudu v Praze. Byl to uznávaný člověk, rytíř císařského Řádu Železné koruny. Praděd Felix rytíř Koschin z Freudenhofu zastával taktéž funkci prezidenta obchodního soudu v Praze a patřil do Řádu Leopoldova.

Děd JUDr. Karel Koschin pokračoval v rodinné tradici advokáta – byl profesorem ústavního a docentem horního práva. Dokonce byl jmenován senátním prezidentem Nejvyššího správního soudu.

Otec JUDr. Zdeněk Koschin měl složitou životní cestu s nemálo útrapami. Byl internován v koncentračním táboře v Oranienburgu. Následně byl totálně nasazen. Do roku 1948 působil jako soudce, poté musel pracovat jako dělník.

Současný pokračovatel rodinné tradice, advokát JUDr. Zdeněk Koschin mladší, provozuje advokátní kancelář v Praze. Nabízí právní služby napříč celou oblastí problematiky. Také on patří díky zkušenostem a ochotnému přístupu k uznávaným lidem, na které se obrací s žádostí o pomoc spousta klientů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz