Ještě nikdy jste nepili výběrovou kávu? Zkuste to, je to rozdíl!

Káva. Tenhle pojem začal být tak obšírný, že se jím už pomalu označují všechny kávové nápoje. I ty, které s kávou nemají moc společného, nýbrž jsou její bezkofeinovou alternativou.  Že není káva jako káva, je zřejmé. Jak ale poznat kvalitu kávy? Třeba tím, že si ji koupíte ve specializované prodejně, která pro vás kávu vozí až z daleké Indonésie. Potom uvidíte ten rozdíl mezí kávou a tím „čímsi“, co jste dosud popíjeli a nazývali to kávou.

Jaký profil má výběrová káva?

Nemusíte být opravdový znalec kávy, abyste poznali opravdové aroma výběrových kávových zrn, která byla zpracována s láskou a odborně. Budete se divit, ale chuť výběrové kávy kupříkladu z Indonésie (kde se hojně pěstuje) je naprosto odlišná od chuti kávy velkých a poměrně známých továren kávových výrobků. Už po prvních doušcích zjistíte,  že to co jste si až dosud každé ráno dávali do hrníčku opravdu není výběrová káva. Bodejť by vás nabudilo něco, co jen matně připomíná opravdovou a plně rozvinutou kávovou chuť. Někteří lidé dokonce nevědomky popíjejí kávu přepraženou a libují si v její opravdové kávové chuti.

  • Výběrová káva se vyrábí pouze z nejkvalitnějších zrn kávovníku.
  • Plody výběrové kávy se sbírají ručně.
  • Kávová zrna výběrové kávy se zpracovávají těmi nejšetrnějšími postupy.
  • Výběrová káva dosahuje více jak 80 bodů na stupnici kvality kávy od 0-100.
  • Výběrová káva má záruku původu.

Za dobrou kávou šel bych světa kraj…

Už jste výběrovou kávu někdy, někde vyzkoušeli? Třeba na dovolené v kouzelné kavárně nebo u známého, který si v kávě libuje a osobně si ji dováží ze vzdálených destinací? No výborně! Je opravdu chutná, že? Naštěstí se této chuti nemusíte vzdát až do příští dovolené nebo návštěvy onoho známého. Pro výběrovou kávu nemusíte jít až na kraj světa. Stačí nakupovat od ověřeného dodavatele, který vám kávu, třeba až z daleké Indonésie, s láskou doveze.

1 Komentář od “Ještě nikdy jste nepili výběrovou kávu? Zkuste to, je to rozdíl!”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz