Jednoduchý a přehledný rezervační systém pro fitness centra a další sportoviště

Mnoho lidí dnes využívá internet téměř ke všemu, často i k výběru sportovních aktivit. A nejlépe také k jejich rezervaci. Nebaví je zkoušet se dovolat telefonem nebo psát e-maily a čekat na zdlouhavé odpovědi. Proto je i pro úspěšná fitness centra a další sportoviště nutností vyjít vstříc svým klientům a umožnit jim pohodlnou online rezervaci jejich oblíbených aktivit. Ostatně je to velké ulehčení i pro samotné provozovatele, kteří tak mohou mít neustále vše pod kontrolou. Velké výhody v tomto ohledu přináší moderní rezervační systém 4fitness.

rezervace-uzivatelu-na-lekce-dostupnost-24-hodin-denne

Jednoduché ovládání pro provozovatele i klienty

Rezervační systém může být vložen přímo na stránky fitness centra, tanečního studia a všech možných sportovišť, kde bude přizpůsoben stávajícímu webu. Ale může být i provozován u jeho poskytovatele. V systému 4fitness se snadno orientuje a vše se jednoduše ovládá, což ocení provozovatelé sportovišť i samotní klienti. Přihlásit se lze přes Facebook nebo Google plus. Všichni zaregistrovaní uživatelé jsou vedeni v přehledné tabulce a provozovatel může jednoduše spravovat jejich údaje. Samozřejmostí je přizpůsobení vzhledu aplikace i pro chytré telefony a tablety.

Neomezené množství kalendářů a aktivit

Klienti si mohou místo na konkrétní lekci rezervovat přímo v kalendáři. Díky přehlednosti těchto rezervací máte výborný přehled o zaplněnosti jednotlivých lekcí, sálů či kurtů. Množství vytvořených kalendářů je přitom neomezené. Mohou být pojmenovány podle konkrétních lekcí, rozvržení sálů, prostě jakkoliv je potřeba. Stejně neomezený je i počet aktivit, které je možné založit.

Snadné platby rovnou v aplikaci

Kromě samotné rezervace mohou klienti prostřednictvím systému za své lekce rovnou i platit, součástí je implementovaná platební brána GoPay. Aplikace umožňuje i dobíjení kreditu a následné čerpání z něj za úhradu jednotlivých lekcí a také oblíbené permanentky. Ty si může provozovatel vytvářet v neomezeném množství a s libovolným nastavením. Permanentky si pak zákazníci sami zakoupí, nebo jim mohou být přiřazeny.

Rezervační systém 4fitness se hodí pro všechny fitness centra a sportovní kluby, kde jej ocení majitelé i zákazníci.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz