Jazykové škole Pelican vděčím za novou práci

Tento rok pro mne nebyl moc příznivý. Přišla jsem o práci, ve které jsem strávila 15 let svého života. Věděla jsem naprosto přesně, jak to v kanceláři chodí a nic mě nemohlo překvapit. A teď? Jsem bez práce se zkušenostmi pouze z jednoho zaměstnání. Vybrali místo mě prý mladou a perspektivní slečnu, která umí cizí jazyky. A jak k tomu přijdu já? Nemůžu za to, že jsme ve škole měli pouze ruštinu.

Dcery mě uklidňovaly, že prý každý konec má aspoň zase svůj začátek. Prý mám příležitost něco změnit. Ale co? Byla jsem bezradná, jediné, co mě čekalo, bylo rozesílání životopisů, kde stejně u všech pracovních pozic byla podmínka znalost, alespoň jednoho cizího jazyka.

Věděla jsem, že nyní můžu udělat jenom jediné a to naučit se anglický jazyk a při té příležitosti se i zlepšit v ruštině, kterou jsem stejně už dávno téměř zapomněla. A to lze jedině tak, že se přihlásím do nějaké jazykové školy.

Tím se přede mnou objevil úkol, který nebyl vůbec lehký. Měla jsem se naučit cizí řeč, ze které jsem znala pouze jedno cizí slovíčko a to „ahoj.“ A také oprášit jazyk, který jsem několik let nepoužívala.

Opravdu se bez znalosti angličtiny nikam neposunu. Ale copak se mi chce? Už taky nejsem nejmladší a nevím jak v jazykových kurzech pro veřejnost v Brně, které jazykové školy nabízejí, obstojím. Začala jsem tedy hledat možnost, jak se co nejsnadněji, nejrychleji naučím cizí jazyk.

Kurzy angličtiny v Brně mi zvedly sebevědomí

Nevěděla jsem, jak si vybrat správnou jazykovou školu v Brně, tak jsem si domluvila ukázkové hodiny zdarma v několika z nich. Nakonec mé představy splnila až jazyková škola Pelican. Byli schopni mi vyjít vstříc v mých potřebách a velmi rychle jsme se domluvili.

Už z ukázkové hodiny jsem měla strach. Vždyť já nic neumím a dlouho jsem se ani nic neučila. Ale lektor mně mého strachu velmi rychle zbavil. A já věděla, že i ve svém věku jsem schopná se ještě něco naučit.

Věřte mi, že lepší pocit jsem dlouho nezažila. Nakonec jsem nastoupila nejen do kurzů angličtiny, ale i ruského jazyka. Cena byla více než příznivá a to bylo další plus.

Ale bohužel jak se říká, bez práce nejsou koláče. Musela jsem studovat i doma. Žádné zázračné léky, vody ani přípravky jak se někde na internetu píše, nefungují. Kdyby totiž ano, jazykové školy by zkrachovaly a to by zrovna u Pelicana byla škoda.

Na další hodiny jsem již byla připravena a natěšena. Postupem času, když i dcery viděli, že z kurzů angličtiny i ruského jazyka přicházím domů vždy spokojena, tak se rozhodly, že by se do jazykové školy Pelican mohly také přihlásit. Ve dvou se to lépe táhne a ve třech je to ještě lepší. Jedné z nich by to přeci jen pomohlo i k maturitní zkoušce z anglického jazyka, kterou měla ještě tento rok skládat.

Začaly jsme tedy docházet do kurzů angličtiny ve třech. A já se zlepšovala týden od týdne. Mezi tím jsem si již našla novou práci, kde, když viděli, že se opravdu snažím tak mi dokonce firma začala kurzy sama hradit. Jazyková škola Pelican se pro mě stala, jak druhým domovem kam jsem docházela vždy s úsměvem a zrovna tak i odcházela.

Na to jak jsem se na začátku cítila zoufale a myslela si, že mě už nic nového nečeká tak kurzy angličtiny v Brně mi naprosto změnily život. A to od základů. Díky moderním metodám a zkušeným lektorům, které Pelican nabízí, se z nemožného stává možné.

Takový lektor je schopný vás naučit za jednu hodinu násobně více, než byste se samostudiem naučili vy sami. Navíc ví, na které oblasti je třeba se zaměřit a které naopak při své dosavadní jazykové úrovni nebudete potřebovat.

Jazyková škola Pelican v Brně byla to nejlepší, co mne kdy mohlo potkat. Vlastně nejen mě, ale celou moji rodinu. Dcery se velice úspěšně učí v kurzech pro veřejnost angličtinu i němčinu a ta mladší přemýšlí, že se po maturitě přihlásí i do pomaturitního studia, které tato škola také nabízí. Však proč ne? Umět cizí jazyk je to co se v dnešní době cení. A vy si pak můžete být jistí i tím, že Vás v práci nevymění.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz