Jazyková škola Praha

Studium cizího jazyka a pohyb v mezinárodním prostředí se stává v dnešní době samozřejmostí. Ti lidé, kteří mohou ve svém životopisu prezentovat jazykové znalosti, absolvování jazykových kurzů a zahraniční zkušenosti v podobě studijního nebo pracovního pobytu, mají u zaměstnavatelů a personalistů velké plus. Znalost cizího jazyka zkrátka znamená větší šanci na vysněné zaměstnání. I v běžném životě jsou ale jazykové dovednosti přínosem.

jipka

 

Anglický jazyk je v dnešní době základ. Dalšími frekventovanými jazyky jsou němčina, španělština, francouzština nebo ruština. A pokud se kromě plynulé angličtiny můžete pochlubit také znalostí méně obvyklé řeči, vaše cena na trhu práce vzroste. Šance na pohovor a zajímavé uplatnění bude rázem větší.

Při studiu střední a vysoké školy se jazykům nevyhnete, i když úroveň bývá různá. Ne všechny školy dávají jazykům dostatečný prostor. Pokud máte pocit, že vás škole nepřipravila dostatečně, využijte pomaturitní kurzy nebo vyjeďte do zahraničí. Špičková jazyková škola vás dokáže připravit i na profesionální komunikaci se zahraničními kolegy a na pracovní život.

Jazyková škola Jipka má pobočky na 5 místech hlavního města i v dalších městech republiky. Vybrat si můžete z kurzů pomaturitních, individuálních, skupinových i firemních, na všech úrovních. V nabídce je 53 světových jazyků.

Někomu může individuální výuka vyhovovat nejlépe. Ale ani pokud zvolíte studium ve skupině, nemusíte se bát neosobního přístupu. Díky tomu, že je ve skupince vždy maximálně 10 studentů, je i v této formě individuální přístup zaručen.

Jazyková škola Praha vám pomůže přiblížit se vašemu vysněnému cíli. Můžete získat mezinárodně uznávaný certifikát nejen z angličtiny, ale i z dalších jazyků. Uvidíte, že se do školy budete těšit, a to díky vynikajícím lektorům a nejmodernějšímu přístupu k výuce. Nečeká vás žádný stres, ale nenásilné a účinné získávání nových znalostí, nejen teoretických, ale také praktických.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz