Jaro je tu! Dopřejte svým rostlinkám pořádnou vláhu!

Zima předala své vladařské žezlo jaru a tak spolu s teplými slunečními paprsky a vykukujícími sněženkami nás všechny ovládá dobrá nálada i zahradnické choutky. Ať už máte domek se zahrádkou, nebo jen balkón či dokonce jenom parapet, nic vám nebrání vykouzlit si květinovou oázu – díky samozavlažovacím květináčům to půjde samo.

 

Chytrý systém pro každého

Samozavlažovací květináče nejsou jenom pro ty z nás, kteří zapomínají na pravidelnou zálivku a jejich květiny trpí žízní jako poutník v poušti. Tento jednoduše rafinovaný systém se o dostatek vláhy postará dokonale za vás a to i v případě, že jsou vaše okna či balkón po velkou část dne vystaveny velkému vedru a potřeba vody je tak mnohem vyšší než obvykle.

Samozavlažovací květináče  jsou skvělou volbou i pro případ, že jste často mimo domov – ať už pracovně nebo zkrátka na cestách. Před svou dovolenou se nemusíte trápit obíháním rodiny a sousedů a žadonit o zalévání vašich květin během vaší nepřítomnosti.

Vyberte si oblíbený tvar, velikost i barvu

Pokud máte zažitou představu, že samozavlažovací květináč není zrovna designový výstřelek moderní doby, ale vypadá spíše jako nevzhledný truhlík, který se hodí tak akorát za okno, rozhodně nemáte pravdu. Moderní květináče, které se samy postarají o dostatek vláhy pro vaše rostliny jsou skutečně klenoty, které od běžných a elegancí zářících květináčů ani nerozeznáte.

 

Můžete si vybrat  samozavlažovací květináč  na menší rostliny, stejně jako květináče na vyšší či prostorově náročnější květiny. Samozřejmostí je pak velký výběr různých tvarů, designového zpracování a nesmí chybět ani pestrá nabídka barev a často i zajímavých potisků či aplikací.

Samozavlažovací květináč pečuje s láskou o vaši zelenou radost

A starají se nejen, aby vy jste nemuseli, ale ochotně se ujmou i stylové tečky interiéru. Nejen, že je snadno sladíte se svým stylem bydlení, ale zároveň do nich můžete nasadit nejen své oblíbené květiny, ale také rostlinky v podobě oblíbené zeleniny či bylinek.

Díky  samozavlažovacím květináčům  už nemusíte svůj výběr oblíbených květin omezit jen na ty suchomilné, které o pravidelnou zálivku moc nestojí – dopřát si můžete i pořádné žíznivce.

Samozavlažovací systém totiž pilně pečuje nejen o potřebný přísun vody, zabraňuje také nezdravému přemokření substrátu a i kořenům se mnohem lépe dýchá.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz