Jakým dárkem pod vánočním stromečkem ohromíte ajťáka, nebo geeka?

Jistě každý z vás zná americký sitcom Teorie velkého třesku. Hlavními hrdiny zde jsou Sheldon Cooper, nadaný a vysoce inteligentní vědec a profesor teoretické fyziky, který žije se svým kamarádem Leonardem. Oba navštěvují jejich kamarádi a většinu času tráví hraním konzolových a počítačových her, nebo probíráním problematiky jaderné, nebo teoretické fyziky.  O normální věci nejeví zájem, žijí ve svém světě a jejich humor by normální smrtelník jen stěží pochopil, ba dokonce by postrádal smysl celého vtipu.

kjksa

Geek trička

Pokud vám jsou tyto znaky nějakým způsobem povědomé, tak nejspíš máte po svém boku geeka, neboli člověka zapáleného do světa informační technologie. Jak jistě víte, je velice nelehký úkol vybrat dárek pro geeka, abyste se nestřetli pouze s umělým úsměvem, nebo dokonce zklamáním. Takže jak na to? Poradíme vám, čím zaručeně oslníte svůj protějšek, či člena rodiny.

Tip redakce:  Snubní prsten na zakázku jako pravý důkaz lásky

geek-tričko-atom

Dárek pro IT nadšence

Pokud možno vyhněte se měkkým dárkům typu, ponožky, nebo pyžamo. Jsou to dárky sice potřebné, ale geeka tím opravdu neohromíte. Koupi počítačové hry, nebo dokonce nějakou součást do jeho PC bych raději také vyřadila. Jelikož se stavíte do rizika, že neodhadnete, jaký počítačový žánr váš geek hraje, nebo zda již takovou hru ve své sbírce nevlastní. Co se týče PC součástek, zde se pohybujete na velmi tenkém ledě, jelikož jenom geek ví, kterou součást nutně potřebuje a která je kvalitní.

geek-tričko-idea

Tudíž nejlepší volbou jsou geek trika z geekworldu. Trika jsou k dostání v různých barevných provedeních s vtipnými potisky, kterými zaručeně uděláte vašemu ajťákovi radost. Pokud vám přece jenom některé obrázky nepřipadají vtipné, nezoufejte, váš  geek z nich bude nadšený! Tato móda se postupem času dostala do povědomí normálních lidí, kteří nežijí pouze ve světě počítačových her, nebo informačních technologií, takže jestliže se nějaké triko líbí i vám, tak směle do toho.

Tip redakce:  Potřebuje váš šatník obnovu? Velice rádi vám poradíme s outfitem!

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz