Jaký druh užitkového vozu je pro vás nejvhodnější?

Nákup užitkové vozu může být pro vaše podnikání velkou investicí. Nemalé finanční prostředky můžete ušetřit tím, že pro svůj nákup zvolíte autobazar. Obáváte se toho, že výběr ojetých dodávek nebude tak široký, a vy tak nebude mít možnost uspokojit své specifické požadavky? Vaše obava není na místě. Kvalitní prodejce ojetých dodávek nabízí širokou škálu vozů napříč všemi druhy. Jaké typy užitkových vozů můžete využívat se dozvíte v následujícím článku.

Přeprava materiálu, nářadí a dalších

Pokud podnikáte například jako instalatér nebo podlahář a převážíte často velké množství drahého nářadí a materiálu je pro vás nejhodnější druh Furgon/Van. Jeho největší výhodu pro vás bude oddělený prostor pro cestující a náklad. Tím si zajistíte jak bezpečí posádky, tak převáženého materiálu.

Převážíte potraviny?

Pokud převážíte potraviny, které potřebujete uchovávat v chladu nebo mrazu, jsou pro vás určené dodávky „chlaďák“ a „mrazák“. Ty jsou vybaveny klimatizační jednotkou. Ta je schopná udržet v nákladovém prostoru teplotu i pod bodem mrazu.

Převážíte cestující? Sáhněte po minibusu

Pokud budete svoji dodávku využívat také k přepravě osob, doporučujeme dodávku typu minibus. Takový druh dodávky je uzpůsoben přepravě až 9 cestujících, přičemž všichni mají zachovaný jízdní komfort. Výhodou je možnost je změnit prostor pro cestující na nákladový prostor.

Valník je vhodný na pevné i sypké materiály

Pokud převážíte větší množství různého stavebního materiálu a podobných věcí, zvolte typ vozu valník. Ten může být i sklápěcí.

Převážíte menší množství nákladu? Sáhněte po pickupu

Pickup je jakýsi mezičlánek mezi osobními vozy a dodávkami. Rozměry se podobá klasickému „osobáku“, nabízí ale oddělený prostor pro bezpečnou přepravu nákladu.

Kvalitní prodejce nabídne široký sortiment

Pokud jste se rozhodli pro nákup ojetého užitkového vozu, tak se nemusíte obávat toho, že nebude mít dostatečně široký výběr. Seriózní prodejce vám nabídne širokou škálu všech druhů užitkových vozů a v případě, že si ani tak nevyberete, doveze vám vůz přímo podle vašich představ ze zahraničí.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz