Jakou ženu chtějí mít muži doma? Krásku, rodinného typu, co ráda sex

Jakou ženu chtějí mít muži doma? Krásku, rodinného typu, co ráda sex

 

Dnes už není moc v kurzu seznamovat se v parku při venčení psa či po barech.

two hearts on sand

Dnes už není moc v kurzu seznamovat se v parku při venčení psa či po barech.

Dnešní doba je nakloněna různým seznamovacím agenturám či seznamovacím serverům. Díky tomu můžeme zjistit, po kom  muži touží. Podle aktuálního průzkumu jedné z nich jsou přitom obě pohlaví pořádně náročná ve svých požadavcích. Muži touží po aktivních přitažlivých ženách s pozitivním přístupem, ženy pak po charizmatických, zajištěných partnerech se smyslem pro humor.

Tip redakce:  Životní vzpomínka

Z výzkumu seznamovací agentury, kterého se zúčastnilo 1 600 respondentů, vyplynulo, že nezadaným Čechům i Češkám jde v podstatě o jedno. Obě pohlaví se totiž shodují v tom, že sex je klíčovou součástí vztahu. Tento názor sdílela naprostá většina, konkrétně 95 %. Sex není vůbec důležitý jen pro 2 % žen a 5 % mužů.

Ženy hledají zajištěného partnera a muži domácí krásku

Co se týká ideálního partnera, touží ženy, a to i ty emancipované, především o muže zajištěného, o nějž se mohou opřít a se kterým není nuda. Třetina navíc ocení i dobrodružnou povahu.

Muže zajímá u partnerky nejen atraktivní vzhled, ale také pozitivní pohled na svět a aktivní přístup k životu. Zároveň je však pro ně důležité, aby žena byla rodinný typ.

Tip redakce:  Příběh Moniky: manžel odešel za svobodou. Teď by se nejspíš rád vrátil

Ačkoli typickými klienty agentury jsou finančně zajištění nezadaní lidé žijící ve větších městech, kteří často neměli příležitost potkat toho pravého nebo tu pravou právě z důvodu velkého vytížení, většina dotázaných (58 %) tvrdí, že práce pro ně není na prvním místě.

V otázce vzájemné podpory a odpovědnosti zastávají mužispíštradiční postoje – 29 % z nich je připraveno být ve vztahu tím, kdo přebírá odpovědnost. Tu ovšem ženy častěji vnímají jako společnou, stejně jako vzájemnou podporu.

 

Může vás zajímat:

švestkychaty-na-prenajom-rajnohaModerní osvětlení interiéru

Léčivá síla švestek     Dovolená na Slovensku   Moderní osvětlení

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz