Jako v jiném světě se ocitnete díky aromaterapie

Nikomu z nás není cizí pocit, když se vrátí  unavený po náročném dni z práce domů. Hledáme prostředky proti únavě, abychom mohli ještě nadále fungovat a plnit i domácí povinnosti. Zatímco jeden si udělá šálek silné kávy, druhý se nakopne pomocí příjemné vůně.

Ano, skutečně vůně pomáhá člověku dobít energii a uvolnit napětí. Aromaterapie je skvělý prostředek využívající éterické oleje a těkavé látky rostlinného původu k povzbuzení myšlení a nálady. Často se využívá při koupelích, inhalacích, masážích a saunování.

Psychická pohoda díky aromalampy

Příjemným a hlavně přirozeným způsobem lze ovlivnit emoce a tím i naše zdraví. Velmi častým způsobem pro navození příjemné atmosféry je použití aromalampy. Pár kapek voňavé esence a teplo sálající ze svíčky po chvíli uvolní vonné silice, které zahalí náš domov do klidu a pohody.

15 minut koupele a jste jiný člověk

Jako další možnost hýčkat nejen své tělo, ale i duši je aromatická koupel. Stačí vám 15 minut a smyjete ze sebe veškerou tíhu náročného dne. Dostaví se příjemný pocit svěžesti a relaxace. Mysl i tělo se zahalí do voňavého závoje, který regeneruje a uklidňuje. Vyberte si pouze správný druh oleje podle momentální potřeby a pozitivní výsledek se brzy dostaví.

Libujete-li si v masážích, pak si nenechte ujít aroma olejovou masáž. Dokáže uvolnit nejen znavené tělo, ale uklidní celý nervový systém. Odbourává nepříjemné fyzické, ale i psychické stavy. Aromaterapie nepatří mezi žhavé novinky moderní doby, pomáhá lidem už více než tisíce let. Léčivé harmonizující vůně pomáhají k posílení duše a mysli. Příroda je důmyslná a štědrá. Aromaterapie je její dar lidstvu, který bychom měli využít pro svůj prospěch a zdraví. Omamná vůně dokáže navodit pohodu i harmonii tím, že stimuluje naše smysly tím nejlepším a nejšetrnějším způsobem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz