Jaké oblečení zvolit na letní akci?

Letní měsíce jsou doménou grilovacích zábav, hudebních festivalů a dalších letních zábav. Jestliže se máte stát váženým hostem letní plážové párty nebo jste se jednoduše domluvili s přáteli na grilovací akci doplněné o hromadu šťavnatého masa, grilované zeleniny, chutných omáček, dipů a dobrého pití, stoprocentně přemýšlíte, jaký outfit pro tuto jedinečnou příležitost zvolit. Vyberete si tuniky, společenské šaty nebo originální trička a kalhoty, případně sukni?

20431Vybírat si můžete několik možností. Popularitě se v této sezoně těší praktické tuniky, které můžou zatajit nějaké to kilo navíc a na druhou stranu podtrhnout ženskost a přirozenost. Jestliže vzdušným tunikám moc neholdujete, vyzkoušejte originální šaty Damson, které potěší zejména všechny pány ve vašem okolí.

Tip redakce:  Umíte si správně vybrat ponožky?

Dámské šaty Damson se mohou pochlubit atraktivním nábojem s nemalou dávkou smyslnosti a rafinovanosti. Vybírat si můžete z velkého množství vzorů, střihů, barev i délek. Jestliže náležíte mezi odvážnější slečny, vyzkoušejte šaty z průhlednější látky s odhalenou paží. Jestliže jste obdržela pozvání na rodinné setkání, vsaďte raději na elegantnější šatovou módu, které však v obsáhlé nabídce Damson mají též své nezastupitelné místo. Šaty je možno precizně doplnit náhrdelníkem anebo řetízkem s perličkami, třpytivými kamínky anebo jinou vkusnou aplikací.

Že vás rafinovaná šatová móda zrovna moc neláká? Vsaďte na klasiku. Elegantní trička rozhodně nikoho  tumblr_inline_mps00x5z5p1qz4rgpnepohorší, a v případě, že pohledáte na online aukcích anebo v eshopech, můžete zakoupit opravdu kouzelné kousky. Výhodou tohoto nákupu online je skutečnost, že se vyhnete dlouhým frontám u pokladen a ušetříte tím mnoho tolik potřebného času. Kromě tohoto však můžete ušetřit také velmi zajímavé finance. Ceny oblečení v e-shopech a aukcích jsou totiž velmi často o dosti nižší, než ceny oděvů v klasických prodejnách módy a módních doplňků.

Tip redakce:  Sluneční brýle můžete mít i s dioptriemi

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz