Jaké jsou výhody auta z půjčovny?

Jaké jsou výhody půjčeného auta z půjčovny? Někteří majitelé sice vůz vlastní, ale vyjíždí s ním jen výjimečně. Proto stojí za zvážení, zda není výhodnější si auto vypůjčit v půjčovně.  Autopůjčovna Praha nabízí širokou škálu vozů za výhodné ceny.

Půjčte si auto na nákup i na dovolenou

V současné době existuje mnoho půjčoven vozů. Například autopůjčovna Automoc, která nabízí celou řadu kvalitních vozů. Půjčování vozů je populární především v zahraničí, kde si půjčíte vůz na krátkou dobu, abyste mohli procestovat okolí a nebyli závislí na veřejné dopravě. Vůz si můžeme zapůjčit také v době, kdy je ten náš v servisu. Stoupá však počet rodin, které si raději půjčí vůz na zimní či letní dovolenou. V létě oceníte u těchto vozů klimatizaci, GPS navigaci, zapůjčení dětské sedačky.

Půjčení vozu teď v létě má celou řadu výhod. Ceny autopůjčovny nejsou nijak závratné, vyjde vás to levněji, než koupě nového vozu. Máte starší vůz a bojíte se, že cestu k moři nezvládne? Pak není nic jednoduššího, než zamířit do autopůjčovny. Vůz má v ceně povinné ručení i havarijní pojištění a také dálniční známky. I toto vám ušetří nemalé starosti.

Výhody zapůjčení vozu

Nepotřebujete statisíce na vůz. Rovněž se nemusíte starat o servis, výměnu pneumatik, dálniční známky a pojistky. Nemusíte shánět náhradní díly nebo jezdit na STK. V případě poruchy vám půjčovna přistaví náhradní vůz. Pro mnohé podnikatele je možnost půjčení si luxusního vozu skvělým způsobem, jak se prezentovat před obchodními partnery či zákazníky.  I  u pronájmu vozidla je nutné si řádně přečíst smlouvu. Půjčovny svůj vozový park pravidelně obnovují, můžete si proto půjčit i novější modely vozů.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InfoPress.cz

Cesky-magazin.cz

Krasne-bydleni.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz