Jaké dárky budou hitem pod letošním vánočním stromečkem?

Už nyní v polovině září Vás děsí představa, že budete za pár měsíců nakupovat opět dárky k Vánocům? V tom případě vězte, že letos můžete dárky nakoupit v předstihu v pohodlí domova. Online nakupování je dnes běžnou záležitostí a jeho výhod můžete využít také Vy!

Co darovat k Vánocům mužům milující adrenalin?

Jistě to znáte velmi dobře sama. Jeden rok Vás napadne několik tipů na vánoční dárky a jiný rok, ať si nad tím lámete hlavu, jak chcete, Vás nezaujme vůbec nic. Díky Firmě na zážitky se tomuto problému můžete hravě vyvarovat. Třebaže nakupování nepatří zrovna mezi Vaše nejoblíbenější záliby, můžete letos pod vánočním stromečkem sklidit obrovský úspěch. Bez obav můžete vsadit na některé z tipů od Firmy na zážitky a splnit tak Vaším nejbližším jejich dávný sen. Pokud se necítíte být silní v kramflících při výběru dárku, můžete nechat výběr na oslavenci. Právě takovou možnost nabízí univerzální dárkové poukazy.

Tip redakce:  Zabookujte si dovolenou s předstihem a slevou

Zážitky od společnosti Allegria si zamilují také nadšenci adrenalinu. Mnohé z nabízených zážitků jim umožní posunout hranici odvahy zase o kousek dál a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je lítat ve vzduchu volně jako pták nebo se proletět se nad hladinou vody. Milovníky adrenalinu nadchnete především indoor skydivingem, výletem vyhlídkovým letadlem nebo třeba jízdou ve sporťácích. více tipů na dárky pro odvážlivé muže najdete zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.

Kam si zajít na skvělou večeři?

Z portfolia Firmy na zážitky však můžete zvolit také některý z wellness nebo gastronomických zážitků. Pochutnáte si na delikatesách české i zahraniční kuchyně, octnete se v netradičním prostředí a užijete se jeden druhého. Nechat přípravu jídla jednou za čas na někom jiném a přitom se nechat hýčkat je osvobozujícím pocitem. Po lahodném obědě či večeři se můžete oddat wellness službám a odpočinout si od každodenních starostí ve vířivce, sauně nebo třeba během masáže.

Tip redakce:  Češi to v oblacích mají rádi. Rekreačních pilotů je přes 20 tisíc!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz