Jak získat peníze

Také jste se dostali do situace, kdy potřebujete půjčit peníze? Rozhodně to není nic neobvyklého, jelikož v době nízkých výplat a vysokých výdajů o půjčku často žádá stále více lidí. Prvním krokem k tomu, jak vybrat tu nejvýhodnější, je ale nutnost zaměřit se na několik základních aspektů, kterými jsou:
  • Banka nebo nebankovní společnost
  • Konkrétní částka, jakou potřebujeme
  • Maximální měsíční splátka
  • Výše úroku a RPSN
  • Nutnost ručitele, nebo zástavy

To vše jsou ty hlavní body, které by měly hrát při výběru té správné půjčky největší roli. Poté už je pouze na nás, jaké jednotlivým bodům dáme priority, jelikož ne vždy dokážeme vybrat poskytovatele, který vyhoví všude.

Pego půjčky

Čerpejte z dostupných přehledů

Tip redakce:  Kde studovat MBA? A proč se právě tohle studium vyplatí

Samozřejmě cesta výběru může být jednoduchá, ale také složitá. Tou složitou se rozumí prohlížení stránek bank, stahování ceníků, podmínek a počítání konkrétních úroků. Snadnější a výhodnější cestou je zobrazit si aktuální porovnání, zobrazené na konkrétních webech. A tak neváhejte a vyberte si půjčku právě tímto způsobem, jelikož tak budete mít ihned před očima přehled o tom, co vám může být nabídnuto, a samozřejmě za jakých konkrétních podmínek.

Máte více půjček? Vytvořte z nich jednu jedinou

Úvěrovými produkty ale nemusí být pouze půjčka jako taková, ale také jejich konsolidace. Ta totiž není nic jiného, než sloučení vašich dlužných částek, ze kterých je vytvořen pouze jeden jediný úvěrový produkt. Z hlediska nejvyšší výhodnosti je i zde třeba postupovat podle výše uvedených bodů. A pokud vás aktuálně konsolidace půjček zajímá, a chcete vědět, co vám může přinést, potom klikni sem. Obecně lze říci, že správným výběrem banky můžete skutečně nejenom snížit měsíční splátku, ale v celkovém hledisku také ušetřit. A to mimo jiné i starosti, jelikož vás bude čekat jenom jedna jediná splátka.

Tip redakce:  Kdo nabízí nebankovní půjčky pro problémové klienty?

Částku vždy volte podle vašich potřeb

Důležitou radou spojenou s půjčkami je rozhodně to, že je vhodné volit pouze takovou částku, jakou aktuálně potřebujete. Kdykoliv si vezmete více, znamená to jediné, a to fakt, že o to více přeplatíte. Dnes samozřejmě není problémem získat doslova jakoukoliv sumu. O to se starají především nebankovní půjčky, kdy si lze vzít jak několik set korun, tak několik milionů. U jakékoliv sumy však musí být prioritou nejvýhodnější nebankovní půjčky. A jak je poznat? Jednoduše – dostáváme se totiž na začátek našeho článku, a to k tomu, že si je můžeme podobně jako bankovní nabídky snadno porovnat, a dále už jenom postupovat dle našich priorit.

Tip redakce:  Výhodná půjčka na auto i bydlení

Vyplatí se nebankovní společnost?

Pro mnohé je důležitou otázkou i to, zda se skutečně vyplatí obrátit se na nebankovní společnosti. Ty byly totiž v minulosti spojeny s vyššími úrokovými sazbami, ale dnes, vzhledem ke konkurenci, se některé z nich mohou řadit do skupin, které v mnoha případech konkurují i některým bankám.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz