Jak vybrat kvalitní UV gel?

Dokonale upravené vlasy, bezchybný make-up a nápadité nehty. Ženy si potrpí na své vizáži, zejména pracují-li ve společnosti lidí. Pakliže k vám příroda nebyla štědrá, vlasy svěříte profesionálnímu kadeřníkovi, o pleť se postará kvalitní kosmetička a nezdravě vypadající nehty nahradíte gelovou alternativou. V následujících řádcích se zaměříme především na gelové nehty, respektive na výběr správného UV gelu.

nehty

Pokud nechcete utrácet za pravidelnou péči v nehtovém studiu, můžete se vybavit vlastním arzenálem pro nehtovou modeláž. Nezastupitelnou roli má UV gel, který se vyrábí ve dvou formách – jednofázový a třífázový. Barevné UV gely se vyznačují perfektním krytím a jsou ideální volbou pro francouzskou manikúru či celoplošný design nehtu.

UV gely se aplikují na přírodní či umělé nehty. Charakteristickým rysem UV gelu je, že se musí dát vytvrdit do speciální UV lampy.

Jednofázový vs. třífázový UV gel

Jak jsme již podotkli, můžete si vybrat buď jednofázový, nebo třífázový UV gel. U první varianty se gel používá pouze jeden, a to modelovací. Zlepšuje kvalitu modeláže. Kdežto u třífázových gelů, jak už samotný název napovídá, se používají celkem tři gely (podkladový, modelovací a vrchní gel).

Podkladový gel je ve své podstatě základový gel, který zlepšuje přilnavost přírodního nehtu k modelovacímu gelu. Následně se nanese modelovací gel, který bývá transparentní či růžový. Slouží k modelování tvaru gelových nehtů. Závěrem se nanese vrchní gel zajišťující vysoký lesk a odolnost vůči poškrábání.

Kompletní vybavení a produkty pro modeláž nehtů nabízí internetový obchod Nehtyprofi.cz. Produktové portfolio zahrnuje kromě výše uvedených výrobků také gel laky, laky na nehty, prostředky na zdobení nehtů, přístroje na modeláž nehtů, nehtovou kosmetiku a spoustu dalších preparátů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz