Jak vybrat hedvábný koberec

Koberce ze 100% hedvábí jsou velmi jemné, lesknou se a jsou dokonale propracované. Doplní skvěle jak klasický, tak moderní interiér. Hustota vazby u hedvábných koberců přesahuje milion uzlíků na m2. Nadchnou vás dokonale propracované a náročné vzory koberců. Často mají vysokou investiční hodnotu. Koberce z přírodního hedvábí jsou velmi příjemné na dotek a nabízí komfortní a pohodlnou chůzi.

koberce

Koberec doplní skvěle váš interiér

Koberce buchara nabízí perské a orientální koberce v bohaté nabídce svého obchodu. Můžete si vybírat podle ceny, vzoru i zvoleného materiálu. Koberce z pravého hedvábí jsou velmi exkluzivní, vysoce kvalitní. Při správném zacházení mají dlouhou životnost. Hedvábný koberec dodá vašemu interiéru punc luxusu a komfortu. I drahé koberce mohou plnit nejen funkci ozdobnou, ale také praktickou. Důležitým údajem při nákupu je jak velkou snese koberec zátěž. Do bytu pořizované koberce z hedvábí vybírejte malé, kusové. Hedvábný koberec potřebuje pravidelnou péči, aby vám vydržel skutečně po desetiletí.

Hedvábné koberce mají mnoho tváří

Vždy jej vysávejte po vlasu, nepoužívejte rotační kartáče a pokud se vám jej podaří polít, okamžitě mokré skvrny odsajte. Koberec vybírejte podle rozměru, také podle vzoru a materiálu. Hedvábný koberec se nehodí do předsíně, naopak jej uvítáte v ložnici. Chcete-li odolný koberec, vybírejte si koberce vlněné, nejlépe s krátkým vlasem. Díky krásným vzorům a barvám můžete perské a orientální koberce obdivovat jako dokonalé umělecké dílo. Od toho se odvíjí také jejich pořizovací cena. Díky použití přírodních barev je každý kus koberce originál. Žádná barva se neopakuje, prodejce by vám měl doložit i certifikát pravosti a zemi původu koberce.

Jaký si vyberete koberec do domácnosti závisí na vašem interiéru, jak bude zatěžován a kolik chcete do něj investovat. Kusový koberec bude mít nižší pořizovací cenu než koberec na běžné metry.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz