Jak ušetřit při provozu auta? Půjčte si ho v půjčovně!

Připadá vám zbytečné si kupovat auto, protože ho využijete jenom občas a znamenalo by to pro vás další náklady navíc? Nechcete se celoročně starat o jeho údržbu, hledat pro něj vhodné parkování, pečovat o jeho technický stav, nosit v hlavě termíny pro zaplacení povinného ručení a havarijní pojistky? V takovém případě vaše potřeby uspokojí profesionální půjčovna osobních vozů. Využijte služeb Globallease na www.globallease.cz

osobní auta půjčovna

Zapomeňte na nepohodlný autobus 

Běží čas dovolených, a proto je aktuální cesta do dovolenkové destinace. Nechcete snášet nepohodlí jízdy autobusem, kdy musíte sedět několik hodin v nezměněné poloze? Pokud nemáte vlastní automobil, přichází právě v tuto chvíli na řadu nabídka profesionální půjčovny osobních vozů. Cesta na dovolenou autem bude mnohem pohodlnější. Globallease vám půjčí osobní vozidlo za velmi příjemnou cenu a to na krátkou i delší dobu. Na dovolenou se můžete pohodlně odvézt vypůjčeným autem.

Nezaskočí vás ani stěhování 

Denní limit u vozidel se počítá 500 km, respektive 300 km/ 6 hodin, za překročení limitu se potom účtují 2 Kč za 1 km. Při prvním zapůjčení vozu na dobu od jednoho dne skládáte kauci. Jestliže si ale automobil půjčujete opakovaně a na dobu delší než 6 hodin, kauci už skládat nemusíte. Profesionální půjčovna osobních vozů Globallease pronajímá automobily, které jsou zánovní, pojištěné proti havárii a ve výborném technickém stavu. Na cestách vám proto nehrozí žádné komplikace. Využít služeb půjčovny Globallease můžete třeba i pokud se budete stěhovat, neboť nabízí k pronájmu i užitkové vozy. Zapůjčení auta vás vyjde levněji než jeho pořízení. Půjčovna vám vůz přistaví kamkoli budete chtít. Půjčovna provozuje non stop dispečink 24 hodin denně, takže vás nezaskočí žádný problém. Veškeré podrobnosti o půjčování automobilů najdete na adrese www.globallease.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz