Jak si vybrat batoh do školy nebo na prkno

Říká se, že čím víc možností člověk má, tím horší je si vybrat. To by mohlo platit i u výběru batohu, ale pouze pokud bychom vám ten výběr neusnadnili. Výběr bude vždy jednodušší, když si budete v e-shopu moct zadat parametry, jako je velikost, barva, cena a v neposlední řadě značka. Podle přehledných kategorií si můžete zvolit, za jakým účelem svůj batoh chcete využívat.

Batohy do školy

Batohy do školy

Batohy do školy

O prázdninách si nejvíce lidí kupuje školní batohy, protože, ano, škola už je zase tady! Zpříjemněte si nástup do školy tedy alespoň novým originálním batohem. Batohy do školy využijete rovněž do města, jejich použití je tudíž velmi univerzální. Do školy, do města i na ven jsou nestárnoucí klasikou batohy Vans. Stejně tak batohy Adidas představují kombinaci sportovního a street stylu, a proto jsou oblíbené u široké škály lidí.

Skate batohy

Pokud jezdíte na prkně – ať už sněžném nebo pouličním – máme pro vás široký výběr skate a street batohů. Tyto batohy disponují vertikálními nebo horizontálními úchyty na prkno nebo lyže. Krásný design mají batohy Dakine, které mají vyztužená záda a hrudní a často i bederní pásy pro vaše pohodlí. Využít je můžete samozřejmě i na další aktivity, nejen na sport. Abyste je mohli využít kdykoliv chcete, mají také speciální kapsu na notebook. Prodávají se ve velikostech kolem 20-30 litrů, vleze se vám do nich tedy vše potřebné na den ve škole či venku s kamarády.

Batohy mnoha využití

Když zrovna nepotřebujete tahat moc věcí, ale zároveň si pár nezbytností někam musíte uložit, ideální volbou může být takzvaný basic batoh. Jedná se o batohy menší velikosti, které obvykle disponují jednou velkou komorou, menší přední kapsou a objemem kolem 20 litrů. Basic batohy se často dělají v jednoduchém a jednobarevném provedení, které skvěle padne k vašemu outfitu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz