Jak se zahřát v chladných dnech?

Nepříjemná zima venku nutí člověka zalézt do svého pelíšku a už z něj nevylézat. Ne vždy však může člověk strávit celý den v posteli. Víte, jak se můžete v chladných dnech zahřát? Existuje hned několik možností!

Nadcházející chladné období může být pro mnohé velice nepříjemné. Stačí chvilkový pobyt venku a člověk se hned třese zimou, a to i přes to, že má o dvě vrstvy oblečení více. Zkuste naše tipy na prohřátí celého organismu!

nahřívací polštářek

více v článku...

Tip redakce:  Začnu od zítra aneb nejčastější výmluvy proč necvičíme

TOP 5 zaručených metod, jak se zahřát!

 

Nahřívací polštářek – Způsob, jak mít teplo stále při sobě!

 

Jste nemocní a chcete mít zdroj tepla stále u těla? Nemusíte se mačkat na topení? Stačí,když si pořídíte levný, ale skutečně praktický polštářek naplněný peckami třešní, obilím nebo pohankou. Pak už jen stačí, když dáte do mikrovlnky nahřívací polštářek a za pár minut máte zdroj příjemného a mnohdy ke zdraví potřebného tepla.

 

Hrnek kvalitní čajové směsi

 

Možná se tomu budete divit, ale pro skutečně pořádné prohřátí organismu nestačí jen tak ledajaký čaj. Při nákupu se zaměřte na léčivé bylinné směsi, které chrání před nachladnutím nebo nemoc rychle léčí. Informujte se v obchůdku se zdravou výživou nebo v oblíbené čajovně a nechte si doporučit bylinkový čaj na prohřátí těla.

Tip redakce:  Hledáte pro své blízké dokonalý dárek? Poradíme.

 

Teplá deka z přírodních materiálů

 

Zachumlat se do huňaté deky? Zahřátí zaručí jedině přikrývky z přírodních materiálů. Příkladem může být třeba deka z ovčí vlny. Stačí pár minut a budete si připadat jako na peci. Když k tomu navíc přidáte šálek teplého bylinkového čaje, brzy si na zimu ani nevzpomenete.

 

Saunování

 

Kromě výše zmíněných rad vyzkoušejte také návštěvu sauny. nejen, že si perfektně odpočinete, ale také si kompletně prohřejete tělo! Na výběr máte několik typů, třeba saunu finskou, infra, suchou nebo parní.

 

V teple i během noci

 

Nejen ve dne může zima potrápit, s chladem je třeba se vypořádat i během noci. Pokud vás budí studené nohy nebo celková zima, je třeba se zaměřit na materiál ložního povlečení. Zkuste své peřiny povléknout do krepového, bavlněného nebo mikroplyšového. Uvidíte, že se vám bude spát lépe, pohodlněji.

Tip redakce:  Jsou kmenové buňky šarlatánstvím?

 

TIP! Při nákupu ložního prádla nemyslete jen na sebe. Také vaše děti může trápit v noci zima. Kupte také povlečení pro děti z kvalitních teplých materiálů.

 

Je vám stále zima? Zkuste naše doporučení!

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz