Jak poznáme, že protějšek sexuálně přitahujeme?

Jak poznáme, že protějšek sexuálně přitahujeme?

Sex, sex a zase sex. To je to, okolo čeho se točí svět, nejsou to peníze, ale je to milování, sex…ať tomu říká každý jak chce. Řeč těla vám napoví, jak je na tom vybraný protějšek.

flirt

Pokud chcete zjistit, na co někdo skutečně myslí, nedívejte se mu do očí, ale sledujte jeho nohy.

Jak poznáme, že protějšek sexuálně přitahujeme?

Když s někým flirtujete, vaše chodidla jsou nasměrovaná proti němu – podvědomě naznačují zájem. Pokud chodidla protějšku míří proti vám, jsou pocity vzájemné.

Tip redakce:  5 důvodů, proč jsou softshellové bundy nejlepší

Muži i ženy se rádi upravují před osobou, o kterou mají zájem. Je jedno, zda jsou to vlasy nebo oblečení. Pokud se protějšek ujišťuje, zda  je jeho zevnějšek dokonalý, pak si můžete být jisti, že ho zajímáte.

Muži si nejčastěji upravují vlasy či oblečení, ženy si zase s vlasy rády hrají a sledují u toho každou vaši reakci. Ženy také velmi často odhalují zápěstí před těmi, s nimiž mají ,,další“ úmysly.  Hlazení zápěstí je považováno za vzrušující, jelikož působí na erotogenní zóny.

Řeč těla je skvělým způsobem, jak se dozvědět, co se odehrává v mysli druhého. Není však stoprocentně spolehlivá, takže neberte vždy to, co vidíte, doslova.

Jak poznáme, že protějšek sexuálně přitahujeme?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz