Jak objednat zboží z Číny snadno a rychle?

Každý, kdo již někdy objednával levné zboží přímo z Číny, se již jistě někdy setkal s případnými komplikacemi, které tento druh obchodu přináší. Není neobvyklé, že si vyberete ideální zboží a zjistíte, že obchod, který jste zvolili, neposílá zboží do zahraničí, případně odmítá akceptovat cizí karty či PayPal. V uvedeném případu můžete hledat jiný obchod nebo využít služby společnosti Tiptrans.

box

Jedná se o asistovaný obchod nákupu zboží z Číny, kdy skupina lidí žijících v Hong Kongu objedná zboží na čínskou adresu a teprve poté jej zašle do České republiky. Tato služba je velmi zajímavá i pro firmy, které objednávají více druhů zboží z různých obchodů – místo toho, aby si nechali jednotlivé zboží poslat ze zahraničí, je na uvedené čínské adrese zkompletují do jednoho balíčku, který vám následně zašlou.

K dispozici máte od firmy Tiptrans slevy až 60% na poštovném, takže i přes zaplacení poplatku za službu, ušetříte nemalé peníze a jako bonus využijte sledování zásilek z Činy pro váš lepší přehled o doručení očekávaného zboží.

Samozřejmostí je komunikace v českém jazyce. Odpadá tedy starost s případnou znalostí cizích jazyků.

V případě, že nechcete či nemůžete vaše zboží vybrat přímo vy – například z důvodu, že sice umíte anglicky, ale vybraný obchod funguje pouze v čínském provedení, obraťte se na zmíněnou společnost. Mezi službami, které jsou pro vás k dispozici, je i zajištění nákupu z Číny. Tým lokálních zaměstnanců pro vás požadované zboží vyhledá a zajistí jeho objednání i dodání.

Objednání kvalitního zboží za výhodných podmínek přímo z Číny nikdy nebylo jednodušší. Veškeré služby, které společnost Tiptrans, zajišťuje jsou pro vás k dispozici pohodlně v rámci webu vedeného v českém jazyce a případná komunikace je taktéž v rámci vaší mateřštiny. Ušetřete své peníze pohodlně!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz