Jak naložit se svými penězi co nejlépe vám poradí www.poradcepodlupou.cz

Chcete si zakoupit nový byt, či dům, ale nevíte si rady kde si vzít hypotéku tak, aby pro vás byla co nejvýhodnější? Rádi byste zhodnotily svoje finance, ale investic se bojíte? Máte strach vzít si půjčku kvůli příliš vysokému úroku? Pokud jste si alespoň jedenkrát odpověděli ano, poradíme vám jak se co nejlépe tíživým otazníkům vyhnout.

foto_1

 

Hypotéka, jak na ní?

Většina z nás ve svém životě dospějí do bodu, kdy si začnou vydělávat peníze a nechtějí svojí přítomností v jejich bytě zatěžovat rodiče. Prvotním kotevním bodem bývají všelijaké pronájmy. Kdo by ale chtěl celoživotně sypat peníze takzvaně z okna, když je i jiné řešení. Hypotéka. Placení se bohužel ani v tomto případě nevyhnete, rozdílem ovšem je, že peníze investujete do své nemovitosti.

Standardní hypotéka na bydlení je dlouhodobá záležitost, můžete ji splácet od 4 do 30 let. Samozřejmě od doby splácení závisí to, jak bude vypadat vaše splátka a o kolik přeplatíte váš úvěr. Při prvotním nastavení parametrů úvěru si navolíte i fixaci, což je garance výše úrokové sazby na určité období. V případě hypotéky máte možnost si navolit standardně od 1 do 15 let. Samozřejmě opět to ovlivní vaši konečnou úrokovou sazbu.

foto_2

Zhodnocení vašich financí

Také si myslíte, že investování financí je ohraná písnička pouze pro vyšší třídu? To se ovšem mýlíte. Investovat a zhodnotit finance může opravdu každý. Nemusíte mít na svém účtu vysoké částky, postačí vám i pár set korun. Jak na to? První možností je uspořené peníze odložit na takzvaný spořící účet, kde je finanční zhodnocení až do výše 1,63%. Výhodou je také, že máte finance kdykoliv k dispozici. Další možností je stavební spoření. K ročnímu vkladu můžete získat státní podporu až dva tisíce ročně. Zhodnocení se v tomto případě pohybuje až do výše 5 procent, což se při cílové částce slušně projeví. Na všechny otázky vám s radostí odpoví ti největší profesionálové ze společnosti www.poradcepodlupou.cz

foto_3

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz