Jak efektivně pořídit firemní auta?

Jste podnikatel, jehož firma roste, získává stále nové klienty, díky čemuž potřebuje rozšiřovat svůj vozový park? Může se jednat například o nové dodávky, díky kterým můžete přepravovat své zboží většímu množství klientů. Případně chcete postupně vyřadit ty užitkové vozy, které již svým stářím přestávají stačit. V tom případě stojíte před rozhodnutím, kde nové užitkové vozy obstarat.

užitkový vůz

Bazar užitkových vozů Auto Gruber prodává nejen dodávky, ale i kvalitní užitkové vozy.

Nové nebo ojeté?

Jedna z prvních otázek, kterou si položíte, bude nejspíše, jestli si máte koupit nový nebo ojetý užitkový vůz? U nového vozu máte relativní jistotu o jeho stavu, i když i zde se mohou objevit skryté vady, a servisu. Na druhou stranu je pořízení nového vozu poměrně drahé a ne všem společnostem se do něj chce investovat tolik mnoho finančních prostředků. Další možnost je využít bazar užitkových vozů a koupit ojetý vůz. Některé bazary dodávek však prodávají vozy ve stavu pro podnikání nepoužitelném. Mnoho lidí se bojí věcí jako jsou přetočené kilometry nebo zatajovaná havárie vozu v minulosti.

Spolehlivý bazar dodávek

Existuje však ještě třetí možnost, využít spolehlivého bazaru užitkových vozů, který prodává jen prověřené vozy. Toto sice o sobě tvrdí naprostá většina českých autobazarů, ovšem už jejich letmá návštěva Vám spolehlivě ukáže, jestli je toto tvrzení pravdivé. Spolehlivý bazar dodávek a užitkových vozů má především tu výhodu, že máte servis jako u autorizovaného prodejce, ale za mnohem nižší ceny.

S Auto Gruber bez obav

Jedním z těchto prověřených bazarů užitkových vozů je i společnost Auto Gruber. Počátky fungování společnosti se datují k roku 1992. To samo o sobě něco říká o její spolehlivosti. Prodávané dodávky, užitkové vozy a automobily jsou společností důkladně prověřovány po technické i právní stránce. Společnost svým klientům pomůže s celým procesem nákupu užitkového vozu (právní procedury, možnost leasingu). To všechno činí z Auto Gruber jedničku mezi bazary dodávek a ostatních užitkových vozů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz