Injekční výplně pro dlouhotrvající mladistvý vzhled

V dnešní době je běžné, že se lidé snaží co nejvíce zakrýt příznaky stárnutí a vypadat stále mladí. Hlavně se to týká vrásek, které se s přibývajícím věkem nevyhnou nikomu. Mnohé ženy je nosí jako jakousi trofej, známku moudrosti a toho, čím vším si už ve svém životě prošly. Pokud ale patříte do skupiny, která si zakládá na dlouhotrvajícím mladistvém vzhledu, mohly by vám pomoci injekční výplně pro omlazení a vyplnění vrásek.

Všestranné využití injekčních výplní

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou skvělou volbou pro okamžitý efekt vyhlazení a vyplnění vrásek. Jedná se o jednoduchý zákrok korektivní péče, který vám dále pomůže zpevnit a modelovat kontury obličeje i rtů. Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové je možné aplikovat do rtů pro jejich zvětšení nebo k vyřešení jejich asymetrie. Používají se také k nechirurgické modelaci nosu, brady či lícních kostí nebo na korekci nosolabiálních vrásek, tedy vrásek, které se tvoří v oblasti mezi nosem a rty. Použití injekčních výplní ale najde své uplatnění vedle celkového omlazení obličeje, krku a dekoltu například i pro omlazení hřbetů rukou.

Tip redakce:  Trendy ve světě šperků pro rok 2016

Výhody použití injekčních výplní

Použití injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové s sebou nese hned několik výhod. Jejich použití vám zajistí odstranění vrásek i jizev, redukci kruhů pod očima nebo úpravu kontur obličeje i rtů, a to s viditelným, dlouhotrvajícím účinkem. Jedná se tak o vskutku efektivní ošetření pro omlazení pleti, při kterém dochází k celkové hydrataci pleti. Používané dermální výplně jsou vstřebatelné a nepřináší žádná vedlejší rizika. Celý zákrok je ambulantní a téměř bezbolestný, pro lepší komfort se však používá anestetický krém.

Pokud chcete podstoupit omlazení pokožky pomocí aplikace injekčních výplní, obraťte se pro více informací na kliniku estetické medicíny, která tento zákrok nabízí. Zde vám odborníci jistě rádi poradí, který přesně ze zákroků a v jaké míře pro vás bude nejvhodnější.

Tip redakce:  Zamlžují se vám brýle při nošení roušky? Víme, jak tomu předejít

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz