Import zboží z číny

Import zboží z Číny

Import zboží z Číny se stává stále častějším pro mnoho podnikatelů. Ale jak import zboží z Číny zajistit a nespálit se?
Jak tedy uskutečnit import zboží z Číny tak, abychom měli jistotu, že proběhne vše v pořádku?

import zboží z číny

Import zboží z Číny napřímo

Každý týden se velvyslanectví v Pekingu v průměru obrací dvě až tři firmy se stejným problémem. Import zboží z Číny se pro ně stal z důvodu nesplněných závazků ze strany čínského dodavatele noční můrou. Se zhoršující se ekonomickou situací v Říši středu přibývá oklamaných klientů i obchodních partnerů. Na druhou stranu to, zda uskutečnit import zboží z Číny přímo či skrze zprostředkovatele, je na ekonomické úvaze každého podnikatele.

Tip redakce:  Voda do kanceláře by měla být samozřejmostí

Import zboží z Číny vám může zprostředkovat firma RightWay IMPEX Ltd.
RightWay IMPEX Ltd. působí na trhu již od roku 2007 a hlavní sídlo má v Hong Kongu. V Praze poté sídlí její dceřiná společnost RightWay CRAFTS s.r.o. .

Společnost zajistí vše, co je pro import zboží z Číny důležité, od konzultací, přes vyjednání nejlepších podmínek až po dopravu.
Velikou výhodou jsou partnerské firmy v každé ze zemí, ve kterých společnost působí, ať už se tedy jedná o import zboží z Číny, Indie, Mexika, Slovenska či export do těchto zemí.

,, Při poskytování služeb našim zákazníkům využíváme bohatých zkušeností, které jsme načerpali za léta působení na mezinárodním obchodním trhu. Hlavní naší předností je přítomnost v zemích, ve kterých nakupujeme. Díky tomu můžeme flexibilně reagovat na vzniklou situaci a okamžitě řešit nastalé problémy.
Naším cílem je zajistit zákazníkům perfektní servis, zmírnit rizika spojená s obchodováním se třetími zeměmi na minimální možnou úroveň a zpřístupnit vzdálené trhy všem, kteří o to budou mít zájem “ říká Ing. Vilém Paul ze společnosti RightWay IMPEX Ltd.

Tip redakce:  Český vývoz, proexportní aktivity na trhy s nejvyšším vývozním potenciálem Ruská federace, Čína, Indii a Ukrajina

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz