Hledáte marně uplatnění na trhu práce?

Práce a peníze dělají vrásky na čele mnoha lidem. Dá se říct, že většině. I když absolvujete dobrou školu nebo máte talent na nějakou činnost, ještě to nutně nemusí znamenat, že najdete ihned uplatnění a nestanete se na nějaký čas nezaměstnanými.

Práce a uplatnění

Práce a uplatnění v práci

Když práce nepřichází

Jistota práce a zaměstnanosti patří u dávno k jiné historické epoše a je na každém, aby si zajistit minimálně takový výdělek, který mu umožní vyžít. Někdy se to ale nedaří, což na náladě a sebevědomí opravdu nepřidá. Doporučitelná je registrace na úřadu práce, čímž se mírně sníží životní náklady a zvýší šance na nalezení zaměstnání. Nemusíte si po tuto dobu platit zdravotní pojištění a někteří lid mají po určitou dobu nárok na podporu v nezaměstnanosti.

Vyšší šance na nalezení práce

Někdy je nejlepším krokem k nalezení nové práce zvýšení kvalifikace a doplnění vzdělání. Zkuste se zaměřit na studium, získání nových dovedností a znalostí. Můžete absolvovat některý z rekvalifikačních kurzů, které úřad práce zprostředkovává. Můžete je absolvovat levněji než na vlastní pěst, někdy jsou dokonce hrazeny. Rozšíří se vám možnosti uplatnění, zvýší sebevědomí a čas strávíte užitečným způsobem.

Kde práci hledat

Hledáte informace ohledně hledání práce? Najdete je nejen na stránkách úřadu práce a na vývěsce, ale také na webu Ministerstva práce a sociálních věcí. Hledat můžete přes známé a obrovská nabídka pracovních míst je na internetových inzercích. Zkuste stránky personalistka.cz s nabídkou práce po celé ČR. Pracovní pozice jsou přehledně rozděleny podle regionů i typu zaměstnání. Kromě stálého zaměstnání na plný či částečný úvazek zde najdete i brigády. Stačí zadat lokalitu a typ pracovní nabídky, o kterou máte zájem, nebo si prohlížet všechny možné nabídky pracovního trhu pohromadě.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

3 komentáře od “Hledáte marně uplatnění na trhu práce?”

  1. […] na nabídku práce zahrnuje i to, že si zjistíte co nejvíce informací o dané firmě, nabízené pozici a […]

  2. Nabídka práce v Praze | Tiskové Zprávy

    […] Nabídka práce v Praze od Personalistky.cz. Hledání práce je pro mnoho z nás stresujícím zážitkem. Je potřeba mít správně vypracovaný životopis a dbát i na správnou formu motivačního dopisu. Než vyrazíte na pohovor, zjistěte si vše potřebné o dané firmě, jaké jsou její vize, cíle, kolik má zaměstnanců, čím se zabývá atd. Někdy vám může personalista položit i otázku z této oblasti. Nebudete tak zaskočeni a práce v Praze může být vaše. […]

  3. […] i když se jedná třeba o brigádu, mohou být branou k vašemu velkému úspěchu. A na webu Personalistka.cz je rozhodně z čeho […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz