Granitové dřezy jsou atraktivní novinkou v kuchyňském interiéru

Granitové dřezy jsou v kuchyňském interiéru poměrně novým prvkem, který upoutá nejen svým designem, nýbrž i svou dlouhou životností. Granitové dřezy jsou určené všem,  kteří uvítají nový materiál a zároveň i dobrou funkčnost dřezu. Granitové dřezy jsou dostupné v mnoha provedeních – nový dřez proto snadno přizpůsobíte dispozičnímu řešení vaší kuchyně.

Granitové dřezy jsou vysoce odolné a nenáročné na údržbu

Granitové dřezy se těší stále větší pozornosti. Většina zájemců o nový dřez  touží po změně a dává přednost novým materiálům i přesto,  že byli se stávajícím nerezovým dřezem velice spokojení. Příjemnou změnu jim mohou nabídnout granitové dřezy, které jsou vyrobené z drceného křemene a žuly. Tento materiál určuje jejich vysokou odolnost. Granitový dřez nijak nepoškodíte, což je jeho velkou výhodou. Je velice odolný proti poškrábání, nárazu, odolává vysokým teplotám až do 280°C a neztrácí barvu. Protože není pórovitý, nýbrž krásně hladký, splňuje granitový dřez i náročné hygienické požadavky. Díky všem těmto vlastnostem je granitový dřez zcela nenáročný na údržbu a používat v něm můžete všechny běžně dostupné čisticí prostředky.

Granitové dřezy

Granitové dřezy lze doplnit i o granitové baterie

Granitové dřezy splňují i ty nejnáročnějších uživatelské požadavky. Za předpokladu, že se nerozhodnete pro jiný kuchyňský dřez, vám může ten granitový sloužit takřka celý život. Při výběru dřezu do kuchyně však nespoléhejte jen na materiál, nýbrž dobře zvažte i tvar a velikost dřezu. Jen tak bude funkční stránka vašeho dřezu dokonalá.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz