Franšíza od Extéria

Franšízingem se obecně rozumí realizace podnikatelského nápadu na více místech – a vždy pod jednou stejnou značkou. Tím se franšízantovi (autorovi) mnohonásobně zvýší úspěšnost s minimálním rizikem ztráty prosperity.

Velké nadnárodní korporace, stálá obchodní značka nebo určité sítě prodejen – pod tímto vším se franšízing prezentuje. Vznikal už na přelomu 19. a 20. století v Americe u sítě benzinových pump. Mezinárodní franšízová asociace uvádí, že v USA v současné době existuje více než 760 tisíc franšízových podniků. Jejich souhrnné obraty činí 1 530 miliard dolarů – tedy jedna desetina hrubého domácího produktu země. Dnes je nejčastěji využíván v pohostinství.

Frančiza

Franšíza Extéria

Vize franšíz Extéria

„Vybudovat poradenské místa BOZP a PO pro podnikatele v každém koutu České republiky” – vize společnosti Extéria, s.r.o. Tato profesionální společnost působí na celém území České republiky. Mezi vize, která si tato společnost klade za cíl se týká každého okresu. Vybuduje síť poradenských poboček Extéria. Poskytne všem subjektům důležité informace a pomůže jim osvojit si jejich obor podnikán a zastoupí je v případě kontrol. Součástí franšízového konceptu je také kvalitní vzdělávací systém Extéria Akademie. Jedná se o vstupní a následná školení pro obchodní manažery s osobním rozvojem pro majitele franšízových poradenských kanceláří.

 Komu je příležitost určena?

Franšíza Extéria je určena obzvláště těm, kteří hledají nezávislost a uspokojení z vlastního podnikání, pro začínající i stávající podnikatele, finanční poradce či makléře. Pokud o spolupráci přemýšlíte, určitě byste neměli postrádat obchodní talent. Díky síti Extéria získáte pomoc a podporu v začátku podnikání. Franšíz má více jak 4 700 spokojených klientů a věří, že právě Vám bude společnost přínosem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz