Fineshare.cz není obyčejným datovým úložištěm

Pokud hledáte místo, kam můžete s maximální důvěrou uložit jakákoli Vaše data (soubory, fotky hudbu, dokumenty) a zároveň je mít kdykoli a odkudkoli k dispozici, pak je pro Vás Fineshare.cz jasnou volbou. Online úložiště Vám nabízí doslova neomezený prostor. Přitom stačí pouze Jednoduchá registrace, která Vám zajistí možnost nahrávání neomezeného množství souborů. Užívat ho můžete i bez ní, pokud se ale do systému přihlásíte, získáváte mnohem větší výhody. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak zřízení elite účtu. Tím se Vám otevírají jedinečné možnosti k využítí funkcí, které jinde nenajdete.

datová

Datové úložiště

Datové úložiště

Těchto pár příkladů je toho skvělým důkazem. Velikost vašeho soukromého disku je NEOMEZENÁ,  datový přenos je pro Vás NEOMEZENÝ a stejně tak je NEOMEZENÁ rychlost stahování. Jako další bonus máte zaručeno, že Vám NIKDY nehrozí smazání Vašeho neaktivního souboru. Dále máte možnost měnit získané body za výhody účtu Elite. V reálu to například znamená, že pokud na server nahrajete jakýkoli video soubor a zařadíte ho pod určitý žánr, získáváte tímto naprosto jednoduchým úkonem body. Ty poté  můžete použít na vylepšení Vašeho uživatelského účtu nebo nové funkce.

A protože Fineshare.cz si své uživatele doslova hýčká, neustále pracuje na tom, aby se jeho služby zdokonalovaly, byly pro Vás co nejkomfortnější a práce s daty byla jednoduchá, účelná a uživatelské prostředí bylo co nejpříjemnější. Když se tohle vše sečte, nemůžete dojít ke špatnému výsledku. Doslova každý den se Fineshare.cz zabývá novými možnostmi svého vylepšení. A protože je skutečně originální a chytrý,  jako jediný umožňuje např. vyhledávání podle žánrů nebo třeba roku vydání. Kompletně všechna nahrávaná data jsou šifrována, není tedy dohledatelné jaký soubor byl zrovna Vámi nahrán.

Pokud potřebujete radu týkající se výběru souborů,  je tu pro Vás náš výjimečný elite rádce, který Vám vždy pomůže. Servis poskytuje každý den. Pokud tedy máte jakékoli dotazy nebo požadavky, nemusíte se ostýchat a směle nám je položit.. Naše služby jsou tu pro Vás a my svým časem nešetříme. Aktivně ho využíváme k tomu, abychom skutečně efektivně vylepšovali vzájemné zpětné vazby. Vážíme si našich klientů, tedy Vás a naším cílem je poskytovat maximální možnou podporu. Fineshare.cz je prostor, který má smysl.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz