Finanční tíseň je v domácnostech čím dál častější. Důležité je zachovat chladnou hlavu a pustit se do řešení problémů

Na náhlé finanční krizi je nejhorší právě to, že se do ní můžeme dostat ještě dříve, než se stihneme rozkoukat. I když je to těžké, moc důležité je problémy neodkládat a začít je řešit, pokud možno ihned. Můžete si například zjistit, jestli pobíráte všechny sociální dávky, na něž máte nárok. Pro tyto účely je možné kontaktovat pracovníky ze sociálního odboru na místním úřadě, který zjistí, zda-li máte nárok na určitou sociální dávku. Například na příspěvek na bydlení, okamžitou finanční výpomoc, dávku hmotné nouze a další. Existují také různé poradenské weby, které fungují zdarma a které vám mohou pomoci s již vzniklými finančními problémy. Kromě toho vám pomohou jim i pro příště předcházet. Příkladem takového webu je například financnitisen.cz.

Pokud však potřebujete rychle půjčit menší finanční obnos peněz a problémem je spíš rychlost jejich získání, můžete využít služeb přes sms zprávu. Úvěry prostřednictvím sms zpráv poskytují různé finanční instituce, u kterých je třeba provést krátkou registraci, doložit příjmy a doklad totožnosti. Poté můžete žádat o první úvěr. Zpravidla si lze zažádat o 100 Kč až 8 000 Kč. Stálým žadatelům je postupně umožněno zažádat si až o 20 000 Kč. Jediné, čím musíte disponovat, je mobilní telefon a bankovní účet. Pro sms půjčky není třeba ani záruky, ani ručitele.

Tyto rychlé půjčky mají svůj největší benefit právě v rychlosti jejich vyřízení. Když si totiž pošlete žádost o půjčku, bude vyřízená do deseti minut od zažádání. Rychlé sms půjčky jsou vyřizovány ve všechny pracovní dny (tedy od pondělí do pátku), vždy v intervalu od 9.00 do 18.00. Je třeba dbát na to, že o víkendu žádosti o sms půjčky nejsou vyřizovány. Pokud se tedy chcete vyhnout vyřizování v bankách, zkuste si vyřídit svou finanční tíseň prostřednictvím sms zprávy. Cena jedné sms je zpoplatněna na základě vašeho mobilního tarifu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Onlinepraha.cz

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz