Fenomén současné doby aneb seznámení s pojmem Binární opce

Hop nebo trop. I tak by se dal nazvat v kostce systém, který se skrývá pod pojmem Binární opce. Buď vše, nebo nic. Zisk či ztráta. Co vlastně znamená tento pojem, který se stává čím dál více oblíbený v oblasti obchodování na burze?

Základní pojmy, se kterými se zajisté setkáte:

  • Fundamentální analýza: metoda (základní) pro finanční analýzu, analyzuje nejen globální faktory, ale také konkrétní faktory daných firem
  • Call opce: obchodník kupuje tento typ opce, pokud si myslí, že cena bude vyšší v době vypršení opce, než při otevření obchodu
  • Put opce: opak Call opce
  • In-the-money: úspěšný obchod
  • Out-of-the-money: neúspěšný obchod
  • At-the-money: cena aktiva zůstává stejná i při konci obchodu
  • Podkladové aktivum: kterýkoliv měnový pár (záleží na nabídce brokera)
Tip redakce:  Vývoj her pro internet, PC i mobilní zařízení

Co je Binární opce?

Jedná se o jeden z druhů obchodování na burze. Jinými slovy také jakýsi obchodní nástroj, který umožní uzavírat transakce, a tím tak vydělat peníze. Nástroj (obchod), který probíhá velmi rychle (pár minut, hodin), a také velmi přehledně.

Při tomto typu obchodování jsou vždy jen dvě varianty: zisk xztráta. Žádné jiné varianty neexistují.

Základním stavebním kamenem binární opce se stalo sledování poklesu či vzrůstu cen komodit nebo měnových párů, na které je nastavený fixní kurz.

Jelikož se jedná o obchod závislý na investici, proto velmi důležitou roli při obchodování hrají tzv. typy grafů opcí. Grafy opcí jsou v podstatě vodítka pro úspěšný/neúspěšný obchod.

Proč právě Binární opce?

Pokud jste naprostý laik v obchodování na burze, potom je pro Vás Binární opce jedna z možností, jak začít obchodovat na burze. Důvod oblíbenosti a popularity, jakému se těší Binární opce je ve své podstatě jednoduchý: nízko – rizikový, nízko – nákladový způsob sázení na finančním trhu. Navíc o dost jednodušší, pro nováčky na burze skoro ideální volba.

Tip redakce:  KNIHY NEJSOU NIKDY DOST STARÉ NA VYHOZENÍ

Dalším důvodem obliby může být i bezpečnější způsob sázení, avšak ne s tak velkými výdělky.

Pokud se rozhodnete pro Binární opce, určitě se vyplatí ,,trénovat“ trpělivost a rozvahu. Ne nadarmo se říká: „Trpělivost růže přináší“, v tomto případě to platí dvojnásob.

2 Komentáře od “Fenomén současné doby aneb seznámení s pojmem Binární opce”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz