Eurovíkend v Paříži nabízí neopakovatelné zážitky

Na chvíli se oprostit od starostí všedních dnů a vydat se za krásami cizích zemí, po tom touží většina lidí. A není důvod, proč si něco takového alespoň čas od času nedopřát. Nemusí to být hned dlouhá dovolená, i víkend v novém prostředí dokáže neuvěřitelně dodat energii a projasnit běžný stereotyp. Vydejte se například na skvělý eurovíkend v Paříži. Tohle město si vás získá od první minuty.

eurovíkend v Paříži

Do Paříže za zážitky všeho druhu

Je mnoho důvodů, proč navštívit zrovna Paříž. Výjimečné památky z různých období historie, skvosty malířského i dalšího umění, skvělé jídlo a špičkové víno, neopakovatelná atmosféra starých uliček v kontrastu s moderním pulzujícím městem, romantika dýchající z každého koutu, to a mnohé další láká den co den turisty z celého světa. Tady je snadné zapomenout na starosti a nechat se unášet tím, co přítomná chvíle přináší.

Výjimečné památky a místa

V Paříži je bezpočet míst, která stojí za vidění. Projít všechna během jednoho víkendu je prakticky nemožné, a tak si každý musí vybrat to své. Jednu z předních příček na seznamu nejvýznamnějších památek zabírá Eiffelova věž. V čele je také palác Versailles, nádherné královské sídlo se skvostnými zahradami. Krásná je bezpochyby i bazilika Sacré-Coeurkatedrála Notre-Dame nebo palác Louvre, kde sídlí nejslavnější umělecká galerie světa. Nejznámější ulicí Paříže je zřejmě Avenue des Champs-Élysées, kde se nachází velké množství luxusních obchodů a kaváren. Na jednom konci stojí slavný Vítězný oblouk a poblíž Elysejský palác, sídlo francouzského prezidenta. Za zajímavými zážitky je dobré se vydat do čtvrti Montmartre plné umělců všech možných druhů. Jednou z největších atrakcí tady je jistě Moulin Rouge, nejslavnější kabaret v Paříži.

To je jen krátký výčet zajímavostí, kvůli kterým stojí za to eurovíkend Paříž neodkládat a vydat se tam co nejdříve. V cestovní kanceláři KubíkTravel nabízí celou řadu zájezdů do Paříže s ubytováním od nejlevnějších až po luxusní hotely. Stačí si jen vybrat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz