Elektro Praha vám poradí s elektroinstalací

Elektro Praha

Elektro Praha

Koupili jste starší baráček a chystáte se na rekonstrukci? Nebo naopak máte pod palcem novostavbu? V obou případech bude potřebovat materiál pro kvalitní rozvod elektrické sítě. Tedy různé kabely a zásuvky s vypínači. Někdo by mohl namítnout, že jsou to v rámci rekonstrukce nebo stavby domu pouhé prkotiny a halířové položky, ale opak může být pravdou. I zde se totiž vyplatí vybrat především kvalitní výrobky, protože nikoho by jistě nepotěšil požár domu po zkratu v elektroinstalaci. Použití kvalitních výrobků toto nebezpečí samozřejmě výrazně snižuje. Proto  Elektro Praha nabízí ve svém obchodě sortiment předních výrobců.

Důvěřuj, ale prověřuj

Nejlepším kritériem pro výběr elektroinstalačních materiálů je rozhodně historie výrobce a spokojenost jeho zákazníků. To vědí i v  Elektro Praha a tak v nabídce najdete výrobky firem jako je ABB nebo Schneider Electric, tedy firem, které jsou na čele ve vývoji komponent pro elektroinstalace a rozvody. Podobný sortiment vyniká samozřejmě nadstandardní kvalitou, která bez problémů splní veškeré potřebné normy, ale také léty prověřenou kvalitou. Není se tak třeba bát rekonstrukce, která vás čeká a můžete spokojeně vybírat podle toho, co potřebujete a co se vám líbí na pohled.

Elektro Praha bonus, který potěší

Elektro Praha vám nyní nabízí možnost získat ke své první objednávce také něco malého a milého navíc. Nečekejte nic velkého, jde jen o malý bonus, který potěší vás a vaše chuťové pohárky. Máte totiž možnost získat k objednávce jako bonus osvěžující Frisco nebo sladkou Studentskou pečeť. Oboje přijde po perném pracovním dni jistě vhod. Pokud se navíc někdo okolo vás chystá pustit do rozsáhlejší rekonstrukce a s ní spojené výměny elektrické instalace, možná přijde vhod i dárkový poukaz. I malý dárek totiž potěší a to v Elektro Praha vědí také.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz