EL ASADOR – Jedinečná argentinská restaurace

Milujete maso, mexickou a argentinskou kuchyni? Máme pro vás tip, kde vám naservírují skvělé steaky i výtečnou “argentinu”. Jde o pražskou restauraci El Asador, kterou naleznete v Praze Hrnčířích.

el-assador-02

Název restaurace je španělský a v překladu do češtiny znamená gril či rožeň, což jasně vypovídá o jejím zaměření. Podnik se specializuje na přípravu masa na otevřeném ohni. Nutno ale říct, že zdejší kuchyně vás okouzlí i jinými pokrmy. Tomuto Steak house Praha vládne pevnou a zkušenou rukou šéfkuchař ze Santa Fé Sergio Guerreros, profesionál každým coulem, jenž své zkušenosti sbíral ve špičkových argentinských restauracích v rodném městě – El Gaucho a Jack El Negro. Tento kuchař však neusíná na vavřínech ani dnes a své zkušenosti si neustále rozšiřuje v rámci svých cest po Jižní Americe, Španělsku a Kanárských ostrovech.

El Asador – Restaurace Praha 4

Tuto skvělou restauraci naleznete v pražských Hrnčířích, což je asi 15 minut od centra Prahy. Podnik se nachází ve stylové dvoupatrové budově a na ploše 364 m2 skýtá na 160 míst k sezení, dalších 70 míst se pak nachází na venkovní zahrádce. Součástí restaurace je i dětské hřiště. Interiér El Asador je dotažen do těch nejmenších detailů, celý se nese v duchu jihoamerické dekadence. Zajímavostí restaurace je vnitřní otevřený grill pro 6 osob. V prvním patře tu pak naleznete jedinečný bar & lounge s masivním 11 metrovým barem pro 38 lidí. Ideální to místo pro vychutnání si nějakého koktejlu nebo ušlechtilého destilátu ze zdejší široké nabídky.

Brunch Praha

Každou neděli sem můžete zajít na skvělý brunch. Servíruje se zde vždy od 11-15 hodin a vyjde vás na 650 korun (děti do 6 let jej mají zdarma). Součástí brunche je uvítací přípitek, jihoamerické grill menu s širokou nabídkou vybraných mas a barbecue omáček, studený i teplý bufet s vybranými specialitami šéfkuchaře, k pití je tu pivo, víno, nealko, káva a čaj. Pro děti je tu připraven dětský koutek i venkovní hřiště. Celým nedělním brunchem vás bude doprovázet jihoamerická hudba.

Svatební hostina Praha

Prostory v restauraci skýtají jedinečné možnosti, není to skvělé místo pro rodinnou pohodu, ale i pro svatební hostinu. Zdejší unikátní prostory udělají ze svatby nezapomenutelný zážitek.

Oslava narozenin Praha

I když vás žádná svatba nečeká, můžete si zdejší prostory pronajmout na oslavu narozenin. El Asador je vhodným místem i pro oslavu výročí svatby anebo firemní večírky.

Press Media

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz