Důležitá data v bezpečí a vždy online

Internet hýbe světem a málo kdo z nás si bez něj dokáže představit svůj běžný pracovní den. Stále někam posíláme dokumenty, komunikujeme se zákazníky a domlouváme detaily s kolegy. Ke své práci zkrátka potřebujeme jak PC, tak i síť. Díky mobilnímu internetu a široce dostupné wifi síti je jednoduché zůstat připojen za každých okolností. Velkým hitem v informačních technologiích je použití internetu také k zálohování a přístupu k důležitým datům.

Dropbox jako služba budoucnosti

Samotná idea je přitom velmi jednoduchá. Umožňuje zákazníkům pohodlně zálohovat, aktualizovat a sdílet soubory s  kýmkoliv na celém světě. Zároveň k nim máte přístup odkudkoliv, kde je zařízení s přístupem k internetu. Extra Dropbox je službou, která vám odhalí nové obzory nejen v rámci firemní spolupráce. Jednoduché sdílení dat s obchodními partnery dokáže značně urychlit celý průběh dojednávaní obchodu. Není nad to byt vždy připraven a mít potřebná data po ruce.

Dropbox

Dropbox

Dostatečná velikost za skvělou cenu

Datový limit služeb je věcí každého zákazníka, není tak výjimkou, že někteří zákazníci dokáží bezezbytku využít i stovky GB dat. Základní velikost bez poplatku je však omezena na 2 GB prostoru. Ale již za pouhé 2 dolary můžete získat celých 18 GB prostoru díky službě moredropbox.com. Nehledejte v tom žádný háček, nejedná se o měsíční paušál. Za pouhé 2 dolary můžete svůj Dropbox limit rozšířit o celých 18 GB, navždy. Jedná se o garantovanou nejlevnější službu na trhu.

Jednoduché a rychlé řešení

Jediné co je pro celé rozšíření potřeba, je váš Dropbox Referral link, tady odkaz k vašemu účtu na službě Dropbox. Ten naleznete po přihlášení na https://www.dropbox.com/referrals. Pak již stačí pouze vybrat si platební metodu, kde je samozřejmostí použití platebních karet a PayPal, ale třeba také moderních a oblíbených Bitcoinů. Nenechte se omezovat velikostí nejen při vašem podnikání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz