DRFG dluhopisy

Investice a finance

Možnosti uložení volných finančních prostředků jsou v současnosti široké. Vybírat můžeme z bezpečných i rizikovějších bankovních produktů. Obecně platí, že čím větší riziko s sebou nese investor, tím většího výnosu může dosáhnout. K nejbezpečnějším možnostem zúročení našich peněz patří spořicí účty a termínované vklady. Zde se však úrokové sazby pohybují na vůbec nejnižších úrovních. Vysoké zhodnocení mohou přinést akcie. Tady je však velké riziko ztráty části nebo celé vložené částky. Zlatou střední cestou mohou být dluhopisy. Ty jsou vydávané státem nebo velkými firmami. Investoři po době jejich splatnosti získají svůj vklad zpět zvýšený o sjednané úroky.

drfg

DRFG dluhopisy

Jedním z emitentů dluhopisů je společnost DRFG, která investuje peníze do širokého portfolia lukrativních oborů. Mezi ně patří například nemovitosti. Zkušenosti DRFG v této oblasti jsou dlouholeté, díky čemuž má přehled o nejziskovějších investicích současnosti. K nim patří výrobní, administrativní a skladové prostory v lukrativních lokalitách s možností dalšího rozvoje. V oblasti nemovitostí sází také na rezidenční projekty a prodejní jednotky nadnárodních řetězců. DRFG dluhopisy patří k dalším aktivitám, které upevňují dobré postavení firmy. Dluhopisy jsou často označovány jako dobrá a bezpečná investice, proto také přispívají k lepšímu jménu DRFG. Tady společnost buduje celorepublikovou síť lékáren nazvanou Lékárna na zdraví. Do konce roku 2016 plánuje vybudovat 16 poboček na různých místech České republiky. Investiční skupina se angažuje také v lukrativním oboru, jakým je výroba elektrické energie a tepla. Zde se zaměřuje na kombinovanou výrobu a investuje také do vodních a větrných elektráren. Dalším odvětvím jsou telekomunikační služby, kde má dlouholeté zkušenosti s topologií, budováním a provozem telekomunikačních prvků. V neposlední řadě se skupina DRFG zabývá sportem. Její majitel David Rusňák chystá rekonstrukci hokejového stadionu v Brně.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz