Dřevěné zahradní sochy

Dřevo je jeden z nejstarších a nejpoužívanějších materiálů. Skvělé vlastnosti dřeva jsou známy z dávnověku: vyráběly se věci běžné potřeby, nábytek, domy, dřevěné sochy a další. V mnohých filmech a dokumentech máme možnost vidět dřevěné sklenice, hrnky, ale i vany či velké koryta na praní. Pochopitelně i naši předkové toužili tvořit ze dřeva umělecké předměty, neboť měli fantazii a estetické cítění. Ve chvíli, kdy si lidé začali vyrábět nástroje, spatřily světlo světa nejen praktické věci, ale i sochy, které znázorňovaly vše živé i neživé. Navíc se jedná o dostupný materiál, ke kterému se snadno a rychle dostanete.

Výrobky ze dřeva mají dlouhou tradici

Je tady internet a řezbářství zažívá boom – těší se velké oblibě. Stále více lidí má rádo sochy vyřezávané ze dřeva. Jak je to možné? Dřevo nám umožní splnit jakoukoliv představu, je možné z něho vyřezat skutečně cokoliv. Výsledek je přímo neuvěřitelně nádherný. Nevěříte? Tak si prohlédněte zahradní sochy, které vyrábí pan Sibera. Krásné, dojemné, originální – to vše vás napadá při pohledu na jeho mistrné výtvory.  Je schopen splnit jakékoliv přání svých zákazníků. Zamilovali jste si záhady Velikonočního ostrova a obdivujete sochy Moai? Stačí vyplnit objednávku na webu drevene-sochy.cz, a pak vaši zahradu budou střežit obří sochy, které jsou již k vidění v Chrudimi … „Již od dětství mne naprosto fascinovaly sochy Moai a příběhy o nich. Jsem rád, že jsem se konečně stal hrdým vlastníkem jedné z nich. Moje zahrada má pro mne nyní až skoro posvátnou a hlavně klidnou atmosféru, kde se cítím opravdu dobře. Moc děkuji pane Sibero za výtečnou práci!“, zní slova spokojeného zákazníka.

Originální dárek

Toužíte udělat své blízké osobě radost a obdařit ji originálním dárkem? Máte jedinečnou příležitost – dřevěné sochy. Lidé povětšinou mají nějakého oblíbeného koníčka – rybaření, myslivost, zahrádkář. Nebo se vaše dítko nemůže odtrhnout od Simpsonů? To vám dává velký prostor pro výběr sochy!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz