Dovolená Norsko – exotika a jedinečná příroda na dosah

Hlavním lákadlem Norska a Laponska je fascinující a nedotčená příroda. Úchvatné národní parky, energizující vodopády, světoznámé fjordy a skalní vyhlídky Trolltunga a Preikestolen působí jako silný turistický magnet. Země bájných Vikingů a pohádkových Trolů je opředena mystickým kouzlem. Na nejkrásnějších ostrovech severní polokoule – Lofoty – zažijete nezapadající Slunce, které se při svém západu jen dotkne hladiny oceánu, aby se znovu vydalo na svou denní pouť. Úžasným zážitkem je Velrybí safari – pozorování života velryb a tuleňů na otevřeném moři. V Norsku se nachází řada památek UNESCO, například unikátní přístavní čtvrť v Bergenu nebo nádherné fjordy Nærøyfjord či Geirangerfjord. Gurmánskými zážitky jsou skvělé rybí speciality, originální sýr, losí nebo sobí maso. Populární jsou výpravy za Polární zářía běžkařské zájezdy na největší evropskou náhorní plošinu Hardangervidda.

norsko

Na zájezdy do Norska a Laponska se specializuje CK ViaMarpi, dokáže tak naplno využít dokonalou znalost místních poměrů a reálií, kontakty a své know-how.

Charakteristickým znakem této cestovky jsou výpravy malých skupinek pěti až osmi cestovatelů-klientů. Pořádají poznávací zájezdy do Norska, klienty dopravují do Norska letecky přímým dvouhodinovým letem z Prahy do Oslo. Cestování v Norsku probíhá pohodlným mikrobusem. Ubytování je zajištěno v hotelích nebo apartmánech, v dvoulůžkových pokojích se snídaní nebo s možností vlastního vaření a s vlastním sociálním zařízením.

Přátelská atmosféra malé skupiny cestovatelů umožňuje flexibilně upravit program podle aktuálního přání cestovatelů nebo podle případných změn počasí. Profesionální delegáti se klientům věnují s individuální péčí a nadstandardním servisem.

Pokud si z nabídky zájezdů Dovolená Norsko nevyberete, připraví vám i zájezd s programem na základě vašich individuálních požadavků a představ.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz