Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete rychle půjčit peníze?

V tomto případě máte 3 možnosti. Můžete si půjčit od známých či rodiny, nebo požádat o půjčku banku, ale  v případě, že pro vás bankovní půjčka nepřipadá k úvahu a rodina ani přátele vám nepůjčí, nezbývá vám nic jiného, než se obrátit se na nebankovní společnost.

weekpicsmall

Nebankovní společnost není vždy špatná volba, je třeba si dát jen pozor na to, od koho si peníze půjčujeme. Musíme se podívat na reference ostatních uživatel, zda jsou s půjčkou a podmínkami spokojeni a hlavně se musíme přičinit i my sami a pročíst si poctivě obchodní podmínky.

Zcela jistě se vyhněme společnostem, které požadují zdlouhavé telefonáty, za které platíte nemalé peníze. Poctivné nebankovní společnosti jsou schopné vám zatelefonovat sami ihned poté, co jim na sebe v kontaktním formuláři necháte kontakt, nic vás to tak nestojí.

Častým důvodem k využití nebankovní společnosti jsou půjčky ne exekuci

Je to poměrně logické. V moment, kdy na vás padne exekuce, banka vám nepůjčí a dostáváte se tak do situace, kterou chcete  sice chcete řešit, ale  nelze to přes banku a navíc nemáte dostatek vlastních finančních prostředků. Poté se obracíte na nebankovní společnosti, která vám je ochotna poskytnout půjčky na exekuci, můžete si tak půjčit i přes tuto nepříjemnost a vyhnout se zbytečným problémům. Vždy ale dbejte na reference klientů a obchodní podmínky.

Dalším častým důvodem jsou krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky, neboli půjčky před výplatou jsou ve většině případů poskytovány od 500Kč do 10.000Kč. Poskytnutá půjčka bývá splatná v rozmezí 1 až 4 týdnů a společnosti si za to účují určitý poplatek. Dobré reference má například půjčka Kredito24.

Potřebujete více peněz?

Žádný problém, můžete získat i staticíce. Jak získat půjčku 100 000 Kč? I takovou půjčku můžete získat, ale opět zde platí, dávejte si pozor. Pročtěte si pořádně smlouvu, neplaťte žádné poplatky předem. Nedívejte se jen na výši úroku, ale i na různé další poplatky, které si mohou společnosti účtovat.

Všeobecně platí, pokud potřebujete půjčit peníze, je třeba si společnost prověřit a nepodepisovat smlouvu bez jejího důkladného pročtení.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz