Do dětských pokojů barvy, do obýváku retro aneb vybíráme osvětlení

Každá místnost v domě si zaslouží své osvětlení. Bez osvětlení bychom po setmění byli zahaleni tmou, neviděli bychom ani na krok a museli bychom svítit svými chytrými telefony. Dnes si už nikdo nedokáže představit, jaké by to bylo, kdybychom neměli elektřinu a kdyby místnosti v domě nezdobily vkusné lustry a nádherná nástěnná svítidla, která jsou běžně součástí koupelen a ložnic. Pokud si aktuálně zařizujete svůj nový domov nebo pokud renovujete svou domácnost, pořiďte si i modernější osvětlení. I v tomto světě se najdou trendy, které by měly zdobit místnosti ve vašem domě. Otázkou je, do jakých pokojů se hodí jaké osvětlení.

Vybírat osvětlení je poměrně těžké. Člověk by řekl, že je to to nejjednodušší, co ho při zařizování domácnosti čeká, ale není to tak. Do každého pokoje se hodí jiné osvětlení, proto při výběru se zbytečně neukvapujte a než světlo koupíte, utvrďte se v tom, že do pokoje skutečně patří.

Tip redakce:  Když kuchyně, tak na míru, jedině!

Abyste výběr světla měli co nejvíce usnadněn, přinášíme vám několik tipů.

Do dětských pokojů volte barevná svítidla

Aby se děti cítily ve svých pokojích dobře a příjemně, je třeba, aby samotné pokoje byly vyplněny barvami, které děti zaujmou a které jim nedají spát. V současné době si můžete vybírat z mnoha barevných svítidel, poopulární jsou zejména dětská závěsná svítidla pohádkových motivů, která si děti zamilují na první pohled. Děvčátkům pořiďte růžové nádhery, chlapcům modrá světla. Pokud pohlaví dítěte dosud neznáte, volte neutrální žlutou barvičku.

Do obývacích pokojů se hodí retro svítidla

Co se týče obývacích pokojů, doporučujeme sáhnout po retro svítidlech. Retro svítidla jsou dnes velice žádaná, možná z toho důvodu, že se retro styl vrátil do módy. Jak jsme zmínili, retro svítidla se nejvíce hodí do obývacích pokojů, kde obvykle míváme jen klasická závěsná svítidla, která ničím nevynikají.

Tip redakce:  Tepelná čerpadla – zájem o ně raketově roste i v roce 2019

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz